štvrtok, 6 mája, 2021

DC v roku 2022 vydá až 4 komiksové filmy! Koho všetkého uvidíme?

-

DC v roku 2022 vydá 4 filmy!

Už doteraz malo ísť o najväčší počet vydaných DC filmov v jednom roku. Po včerajšku však ide o úplne nový rekord pre túto značku. Ak ste fanúšikmi DC komiksov, rok 2022 sa u vás dosť možno zapíše ako váš najmilovanejší. Vedúci vo Warner Bros už dávnejšie tvrdili, že sa budú snažiť prinášať čoraz viac DC filmov v jednom roku. Očividne neklamali. Najnovšie presunuli film Black Adam, vďaka čomu sa celkový počet plánovaných DC filmov na rok 2022 zvýšil na 4, čo sa doteraz nepodarilo ani Marvelu.

Netreba zabúdať ani na to, že nás stále čakajú aj rôzne DC seriály z produkcie HBO Max. Tam však zatiaľ netušíme, kedy prídu, i keď je veľká pravdepodobnosť, že niektoré dorazia už o rok, čo by opäť zvýšilo počet celkových DC titulov na rok 2022. No a nezabudnime, že tento rok nás v auguste ešte čaká film The Suicide Squad. Poďme sa teda pozrieť na plánované DC filmy na rok 2022.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lví král 2: Kdo natočí pokračování úspěšného animáku?

Spojitosti The Batman Se7en
Zdroj: youtube.com

The Batman (4. marec 2022)

Ako prvý nás v roku 2022 privíta hrdina z druhej Zeme v Multiverse. Zatiaľ čo iní hrdinovia si spolu nažívajú vo vesmíre vytvorenom Zackom Snyderom, nový Batman s tvárou Roberta Pattinsona bude kompletne odstrihnutý od tohto všetkého, takže si ho môže pozrieť úplne každý. Režisér Matt Reeves, ktorý nám priniesol posledné dva skvelé diely série Planéta opíc, nám konečne predstaví toho komiksového detektíva, na ktorého mnohí už roky na striebornom plátne čakajú.

-REKLAMA-

black adam
Zdroj: wall.alphacoders.com

Black Adam (29. júl 2022)

O štyri mesiace na to sa presunieme späť do sveta rodiny Marvelových, ktorú nám predstavil Shazam!. Nepôjde však ešte o priame pokračovanie. Na to, aby sme si Black Adama vychutnali niekedy v budúcnosti ako Shazamovho nepriateľa, ho najprv budeme musieť spoznať a to o mnoho rokov skôr pred súčasným dejom. The Rock si teda konečne strihne superhrdinskú rolu, po ktorej túžil už riadne dlhú dobu. Fanúšikovia komiksov sa môžu tešiť na predstavenie tímu JSA.

flash
Zdroj: en.eyeni.biz

The Flash (4. november 2022)

Flash sa taktiež konečne dočkal svojho filmu. Síce pôjde už len o rozlúčku s naším známym SnyderVersom (s ktorou bohužiaľ Snyder už nič nemá), užijeme si v ňom opäť Ezru Millera v titulnej role aj Bena Afflecka ako Batmana. No a predstaví sa aj Supergirl. Čo od tohto filmu čakať, naozaj netušíme, no snáď sa režisér Andy Muschietti s týmto hrdinom poriadne vyhrá.

Aquaman
Zdroj: gamesradar.com

Aquaman 2 (16. december 2022)

Tak ako december nemohol kedysi fungovať bez Hobitích filmov alebo Star Wars filmov, budúci rok si tento mesiac zaberá nový miliardový gigant. Táto akčná pecka od Jamesa Wana ohúrila priam každého a veríme, že si pre nás tvorcovia pripravili ešte o niečo zaujímavejšie pokračovanie, na ktoré sa bude radosť pozerať.

Čo hovoríte na to, že DC v roku 2022 vydá až 4 filmy? Ak sa teda k filmom pridajú ešte aj niektoré seriály, DC fanúšikovia sa oficiálne dostanú do éry, kedy ich nový obsah bude čakať na každom rohu. Je teda viac ako možné, že sa počet DC titulov na rok 2022 ešte navýši.

Zdroj: en.wikipedia.org
Zdroj titulného obrázka: deviantart.com; pinterest.com; filmbin.cloud

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img