pondelok, 14 júna, 2021

THE SUICIDE SQUAD: Trailer na misiu plnú šialencov od Jamesa Guna!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Film The Suicide Squad Jamesa Guna dostal trailer

Prepojený DC svet už zanikol. Avšak nové DC filmy musia prichádzať. Síce sme v bode, kedy netušíme, čo od nich čakať, no predsa len sa na ne tešíme. Predovšetkým na tímovku The Suicide Squad od režiséra Jamesa Gunna (Strážcovia Galaxie). K filmu sme zatiaľ dostali len zopár ukážok a fotiek, no už teraz je jasné, že pôjde o totálnu šialenosť. Najnovší trailer na film The Suicide Squad je s prístupnosťou R, takže je plný násilia a tak ďalej!

O čom tento šialený film bude?

“Vitajte v pekle a.k.a. väzení Belle Reve, ktoré má najväčšiu úmrtnosť v celých Spojených štátoch amerických. Je to miesto, kde sú zavretí všetci najhorší superzločinci, ktorí urobia čokoľvek, aby sa odtiaľ dostali. Ako napríklad pridanie sa k zvláštnej jednotke Task Force X. Tá dostala za najnovšiu úlohu zoskupiť Bloodsporta, Peacemakera, Captain Boomeranga, Ratcatchera 2, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina a najmilovanejšiu psychopatku zo všetkých, Harley Quinn. Týchto šialencov ozbroja a (doslova) ich vyhodia na ostrove Corto Maltese, ktoré je premnožené nepriateľmi.

-REKLAMA-

The Suicite Squad 2021 trailer - august
Zdroj: thenewsfetcher.com

Ako prechádzajú džungľou, ktorú osídlili ozbrojení a partizánski protivníci, ocitnú sa na takzvanej misii “nájdi a znič”, ktorú povedie plukovník Rick Flag, ktorý ich ako jediný musí naučiť správne sa správať a Amanda Wallerová, ktorá bude neustále sledovať každý ich pohyb. Ako už je zvykom, ak spravia čo len jeden zlý krok, zomrú buď rukami nepriateľa, alebo vďaka samotnej Wallerovej. Ak by chcel niekto radu ohľadom uzatvárania stávok, najrozumnejšie bude, ak si stavíte proti nim… proti nim všetkým.”

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Batman, Justice League, Suicide Squad a ďalšie trailery z DC Fandome!

-REKLAMA-

Páči sa vám nový trailer na film Jamesa Guna – The Suicide Squad? Ide o absolútnu šialenosť, akú ste čakali?

Zdroj: Youtube.com

Zdroj titulného obrázka: Collider.com

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img