štvrtok, 6 mája, 2021

Plot-Talk Snyder Cut špeciál: Čo hovoríme na novú verziu Justice League?

-

Plot-Talk Snyder Cut špeciál: Čo nás čaká v najbližších rokoch?

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk Snyder Cut špeciál vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

-REKLAMA-

Snyder Cut

Roky boja za pôvodný zostrih filmu Justice League sa skončili a štvorhodinová verzia Zacka Snydera sa konečne premieta po celom svete. Čo na ňu hovoríme? Splnila nám nová verzia všetky tajné očakávania alebo sme odchádzali z filmu sklamaní? To všetko sme si rozobrali pekne dopodrobna!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast: Ostré Komando #6 - David Fincher, jeho kariéra, filmy a Mank!

-REKLAMA-

Náš video podcast Plot-Talk nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanáli.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

 

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj “od veci k veci”. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

Zdroje titulného obrázku: youtube.com; indiewire.com; denofgeek.com; memphisflyer.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img