sobota, 10 apríla, 2021

Podcast Moja Planéta s KubJom: Lenka Čurillová

-

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa spoločne vám priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavymi príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry | Audiokniha MP3 na Alza.sk
Zdroj: alza.sk

-REKLAMA-

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

Zakladateľka organizácie ADEL Slovakia – Lenka Čurillová

Moja Planeta
Zdroj: Jakub Zavacky

Ako prvá prijala naše pozvanie a vzala nás na svoju planétu zakladateľka neziskovej organizácie ADEL Slovakia – Lenka Čurillová. Rozprávali sme sa o začiatkoch a fungovaní ADEL-u, ale aj o jej cestovateľských zážitkoch. Lenka nás na moment vzala do Indie, previedla nás Transsibírskou magistrálou či juhoamerickým Uruguajom. Jej životný príbeh, ktorý ju zaviedol do mnohých kútov sveta, je skutočne veľmi inšpirujúci. Bavili sme sa aj o možnostiach vycestovania s ADEL-om. Okrem toho nám Lenka porozprávala dôvody, pre ktoré sa rozhodla organizáciu ADEL Slovakia založiť a čo jej táto organizácia priniesla do osobného a pracovného života.

-REKLAMA-

Spotify

Veríme a dúfame, že náš nový podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - OSTRÉ KOMANDO: Charlie Kaufman a Asi to ukončím!

Zaujal vás náš podcast a článok? Potom si určite prečítajte o mojej osobnej skúsenosti  s organizáciou ADEL Slovakia: Travel tips: Jaskynný park Grabovača v Chorvátsku!

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img