streda, 3 marca, 2021

Batman, Justice League, Suicide Squad a ďalšie trailery z DC Fandome!

-

Trailery z DC Fandome

Dnešná noc bola stvorená pre všetkých DC fanúšikov po celom svete. Konal sa totiž prvý 24-hodinový prenos DC Fandome. Išlo o online comic-con zameraný špeciálne na DC produkty. Keďže toho majú na oznámenie viac ako dosť, dočkali sme sa fantastických panelov, ktoré nám priniesli množstvo informácií a ukážok či už z filmového, seriálového, alebo herného sveta.

Medzi skvelé “slovné” novinky patrilo oznámenie, že nová Batman trilógia sa bude odohrávať v novom, samostatnom svete mimo linky s Justice League. Ukáže nám Batmana, ktorý len 2 roky operuje v Gothame. Seriál Titans do svojej tretej série pridáva Barbaru Gordon, Scarecrowa a jedna postava sa zmení na Red Hooda. Aquaman 2 bude serióznejší a vráti sa Patrick Wilson ako Aquamanov brat. Pokračovanie Shazama sa oficiálne volá Shazam!: Fury of the Gods a do filmu bol obsadený komik Sinbad.

-REKLAMA-

Black Adam odhalil koncept arty. Proti Dwayneovi “The Rock” Johnsonovi sa postavia Hawkman, Doctor Fate, Cyclone a Atom Smasher. Vo filme s Flashom v hlavnej roli uvidíme nový kostým, ktorý mu pripraví sám Batman. Režisérsky zostrih Justice League od Zacka Snyder príde v štyroch hodinových častiach na HBO Max. Neskôr ho bude možné sledovať aj ako jeden film. No a všetko ostatné vám už odhalia videá a fotky nižšie.

Wonder Woman 1984

PS: V rovnaký čas dokonca Hans Zimmer vydal prvú skladbu z jeho soundtracku k Wonder Woman 1984.

Gotham Knights

Stále nepomenovaný Flash film

flash film
Zdroj: digitalspy.com

flash film
Zdroj: flipboard.com

The Suicide Squad

the suicide squad
Zdroj: twitter,com

Zack Snyder’s Justice League

The Flash

Black Adam

Suicide Squad: Kill the Justice League

The Batman

DC si teda pre nás prichystalo riadnu šou. Myslím si, že každý fanúšik si tu našiel niečo pre seba. Je to prvýkrát, kedy môžeme suverénne hovoriť o tom, že DC má na to byť obrovskou konkurenciu Marvelu aj mimo komiksov. DC Fandome bude mať 12. septembra ďalší panel, kde sa predstavia ešte ostatné seriály spolu s novými animovanými projektami, ako aj s novinkami z komiksového sveta.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Filmový Batman bez Nolana #1 Ako mohol dopadnúť Temný rytier?

Ktoré trailery z DC Fandome vás zaujali najviac? Na ktorý projekt sa už neviete dočkať?

Zdroj: dcfandome.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -