utorok, 2 marca, 2021

Herečka obsadená! Kto si zahrá Supergirl v sólovke Flasha od DC?

-

Flash film: Supergirl bola práve obsadená!

DC pokračuje s tvorbou DC filmov mimo nejakého veľkého uceleného plánu. Film Flash je v príprave už naozaj dlhé roky a vystriedalo sa na ňom množstvo tvorcov. Podobne ako nový Batman film, pôvodne bol projekt zasadený do Snyderovho sveta hrdinov. Po debakli s kinoverziou Justice League už však pôjde opäť o niečo nové, čo síce bude zasadené od tohto sveta, no bude sa snažiť od neho dištancovať najviac ako len môže.

Je viac ako pravdepodobné, že film bude adaptovať komiksovú linku Flashpoint, kde Flash pozmení udalosti v čase natoľko, že vytvorí alternatívnu realitu. Keď sa vráti do svojej reality, zopár vecí bude taktiež zmenených. V komiksoch túto linku využili na úplný reštart titulov DC a je jasné, že sa o niečo podobné pokúsia aj vo filmoch. Ale koho teda vo filme po novom uvidíme?

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako vyzerá film na papieri? Prečítajte si scenár k filmu Knives Out!

flash film
Zdroj: flipboard.com

Potvrdený je Ezra Miller do hlavnej úlohy. Ďalej by sa mali objaviť herci Ben Affleck a Michael Keaton, obaja ako Batmani. Najnovšie sme dostali casting aj na Supergirl, teda Supermanovu sesternicu (ktorá sa síce v komikse Flashpoint neukazuje, no možno tu nahradí rolu Supermana, keďže štúdio nevie, či chce ďalej spolupracovať s Henry Cavillom). Pôjde o mladú začínajúcu herečku s latinským pôvodom. Stvárni ju herečka Sasha Cane.

Vzhľadom na to, že DC sa rado hrá s výzorom postáv, uvidíme, či bude mať blonďavé vlasy ako v komiksoch, keďže herečka je brunetka. Každopádne, pôjde o úplne neokukanú hereckú tvár, ktorá nás môže len a len prekvapiť. Režisér Andy Muschietti (It časť 1 aj 2) dokonca zverejnil video, ako herečke oznámil, že bola vybraná do filmu ako Supergirl. Stále nepomenovaný film s Flashom je teda vo výrobe a mal by prísť do kín 4. novembra 2022.

Sasha Calle
Zdroj: cheatsheet.com

Čo hovoríte na obsadenie Supergirl do Flash filmu? Myslíte si, že tento film dá do poriadku timeline DC filmov? Boli by ste radšej, keby sa pokračovalo v príbehu, ktorý začne Justice League Zacka Snydera?

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -