sobota, 10 apríla, 2021

Posledný trailer na Justice League Zacka Snydera je tu! Úplne nový film?

-

Posledný Justice League Zacka Snydera trailer!

Zacka Snydera poznáme ako otca modernej filmovej éry komiksovej stajne DC Comics (DC Extented Universe). Tú odštartoval skvele zmodernizovaným príbehom praotca všetkých komiksových superhrdinov – Supermana – vo filme Muž z ocele (2013). O tri roky neskôr priniesol další kúsok mozaiky svojho DC vesmíru – Batman v Superman (2016). Oba filmy rozdelili divákov aj kritikov na dva tábory. To zapríčinilo behom natáčania Justice League (2017) prerábky na kolene, ktoré vyvrcholilo odchodom Snydera z postu režiséra. Ale Snyder vďaka fanúšikom po rokoch dostal od Warner Bros. príležitosť svoju víziu dokončiť ako exkluzivitu pre HBO Max. Dnes sa teda pozeráme na posledný trailer k projektu, ktorý bol roky známy len ako hashtagový sen, Snyder Cut.

Justice League Zacka Snydera trailer teda odhaľuje pôvodnú víziu filmu. Tú uvidíme už 18. marca na HBO Go! Posledný trailer odhaľuje plno nových záberov z tejto epickej 4-hodinovej bombastickej superhrdinskej megaudalosti! Podrobný rozbor od nás dostanete čo nevidieť. Podrobne rozoberieme, čo každý detail znamená a ako sa líši od filmu, ktorý vyšiel v kinách. Ale teraz už nebudem zdržovať. Famfáry prosím! Tu je plnohodnotný trailer na JUSTICE LEAGUE ZACKA SNYDERA!

-REKLAMA-

O čom film bude?

Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarať sa o to, aby Supermanova (Henry Cavill) obeť neprišla na zmar. V JUSTICE LEAGUE ZACKA SNYDERA spoja svoje sily s Dianou Prince (Gal Gadot) a plánujú zjednotiť tím superhrdinov, ktorí majú zachrániť svet pred blížiacou sa hrozbou katastrofických rozmerov. Takáto úloha sa ukáže byť ťažšia, než si Bruce predstavoval, lebo každý z nováčikov v tíme zvádza boj s vlastnou minulosťou, ktorú musí nechať za sebou, aby zvládli spojiť svoje sily a vytvoriť jedinečné spoločenstvá hrdinov. Spoločne tak Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) dúfajú, že na záchranu planéty pred zloduchmi, akými sú Steppenwolf, DeSaad, Darkseid a ich strašnými úmyslami ešte nie je príliš neskoro.

Čo hovoríte na posledný Justice League Zacka Snydera trailer? Už sa podobne ako my neviete dočkať na výsledný film?

-REKLAMA-

Zdroj:

-REKLAMA-
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Snyder Cut vyjde na 4K Blu-ray! Čo to znamená a kedy príde?
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img