štvrtok, 6 mája, 2021

Yaksha prichádza na Youtube s novou sériou vlogov: hey YAKSHA wyd?!

-

Yaksha na Youtube: hey YAKSHA wyd?!

Kreatívec, organizátor eventov, šéf kreatívneho domu FCK THEM a priestoru LOVE THEM, bývalý DJ a mnoho ďalšieho. Aj to je multitalentovaný človek pôvodom z Vrútok, avšak s vietnamskými koreňmi, Michal Novotný, ktorého všetci poznajú pod prezývkou Yaksha. Zároveň je aj influencerom, keďže má jeden z najlepších (nie najväčších) instagramových účtov na Slovensku, ktorým inšpiruje nejedného človeka. Spája a pozná veľa známych osobností z rôznych kruhov a vždy je v správny čas na správnom mieste. Dnes o ňom však píšeme v spojitosti s jednou novinkou. Tou je, že sa odhodlal po novom prejsť na platformu Youtube a prinášať nám vlogy z backstageu jeho všestranného života, pričom dostali názov hey YAKSHA wyd?!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Youtuber Selassie kritizuje streamovaciu platformu Twitch! Prečo?

-REKLAMA-

Youtube hey yaksha wyd?!
Zdroj: onn.network

Hneď v úvode videa nám pripomína jeho nedávnu neaktivitu na svojom Instagrame. Dôvod bol jednoduchý a zároveň aj nie. Jeho účet na Instagrame v tomto bode oslávil 10 rokov svojej existencie, a práve preto sa rozhodol na chvíľu odmlčať. Počas odmlky vraj intenzívne premýšľal nad tým, akým smerom ďalej uchopí svoje sociálne siete, a čo s nimi bude robiť ďalej. No a z tohto celého pri jeho návrate na sociálne siete vznikol práve tento koncept. Dozvedáme sa, že sa môžeme tešiť na videá, ktoré odhaľujú viac z jeho života a najmä práce. Ako sám povedal “Doteraz ste väčšinou videli hotový produkt. A v týchto videách si pozrieme, ako vznikajú tieto veci”.

Viac vám prezrádzať nebudem, keďže je video výborné a nechcem vám ho kaziť. Ja osobne vidím v Yakshovi pre seba veľkú inšpiráciu. A o to viac sa teším z týchto videí, pretože sa z nich dokážem od Yakshu veľmi veľa naučiť a zužitkovať to napríklad aj pre náš skvelý portál. 🙂

-REKLAMA-

Sledovali ste predtým Yakshu na jeho Instagrame a páči sa vám jeho kreatívna tvorba? Čo hovoríte na tento nový koncept?  Dajte nám vedieť v komentároch.

Pre viac zaujímavostí z ONLINE sveta klikajte sem!

Zdroj: Youtube
Zdroj titulného obrázku: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img