štvrtok, 6 mája, 2021

Separ vydal rozhovor o živote, v ktorom opisuje boj s rakovinou

-

Separ a rozhovor o živote

Myslím si, že Separa vám netreba nejako bližšie predstavovať. Člena dnes už legendárnej crew DMS pozná snáď každý na Slovensku a svojou popularitou sa dokázal dostať do povedomia ľudí, ktorí vôbec nepočúvajú rap. Preto bude dnešný článok určite zaujímavý nielen pre jeho fanúšikov, ale aj ľudí všeobecne, keďže si pre nás pripravil Separ rozhovor o živote.

Hot16bars Challenge 5, separ rozhovor o živote
Zdroj: refresher.sk

-REKLAMA-

Výnimočne sa teda nebudeme pozerať na ďalší rozhovor o rape, koncertoch, nových albumoch a singloch, ale pozrieme sa na Separove životné udalosti z roka 2020. Zo začiatku nám v krátkosti popíše pohodový rozbeh roka “až” s tromi koncertami v lete. A v skratke aj udalosti okolo rozvodu s Tinou. No a následne sa celý rozhovor preklopí do trochu temnejšej pasáže, v ktorej nám opisuje svoj nedávno oznámený boj s rakovinou. Ktorý, ako už všetci vieme, úspešne vyhral!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Požiare v Kalifornii - Ako nám opísal situáciu miestny občan?

Moje pocity

Predtým, ako si pustíte celý rozhovor, rád by som vám opísal zopár svojich pocitov, ktoré vo mne zanechal. Bez spoilerov samozrejme. Priznám sa, že som o rakovine videl už viacero videí a taktiež čítal o nej veľa článkov a príbehov. Je to skutočne silná téma a myslím si, že sa všetci zhodneme na tom, že by sme rakovinu nepriali ani tomu najhoršiemu nepriateľovi. Každopádne, po všetkom, čo som čítal a videl, myslel som si, že ma už ďalší príbeh nemôže rozhodiť.

-REKLAMA-

Veľmi som sa mýlil. Tento rozhovor vo mne zanechal veľa emócií a veľmi sa ma dotkol. Možno je to spôsobené aj tým, že so Separovou hudbou som si prešiel pubertou a vďaka sociálnym sieťam máme svojich obľúbených interpretov čoraz bližšie, až máme pocit, že ich poznáme. A o to viac berieme potom udalosti okolo nich osobne. Čo sa stalo pravdepodobne aj mne. Ale to nič nemení na tom, že rozhovor je jedna z najsilnejších vecí, ktoré som za poslednú dobu videl, a odporúčam si ho pozrieť úplne každému!

Taktiež máte po dopozeraní rozhovoru po celom tele zimomriavky?

Ste radi za úprimnosť a že si pripravil pre nás Separ rozhovor o živote?

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA

Zdroj: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img