štvrtok, 6 mája, 2021

Pokračovanie animáku Spirit má trailer! Páči sa vám zmena animácie?

-

Film Divoký Spirit má trailer!

Milujem DreamWorks filmy. Už vyše 20 rokov ide o jediné animované štúdio, ktoré prakticky nikdy nepotrebovalo meniť svoju politiku. Aj ich posledný animovaný počin, Krúdovci 2 bol viac ako famózny a iba potvrdil, že štúdio to má stále v sebe. Vôbec tým nemyslím, že by sa v ich repertoári nenašli zlé filmy, no takmer všetky sa dajú užiť vždy a všade.

Avšak, ich najnovší počin už môže byť pre bežného diváka menší oriešok. Po 19 rokoch sa štúdio rozhodlo spraviť pokračovanie ich šiestemu filmu, Spirit: Stallion of the Cimarron. U nás a v Čechách tento film vyšiel v troch prekladoch: Mustang; Mustang, hřebec ze Cimarronu a Spirit: Divoký hřebec. Išlo o pomerne populárny 2D animovaný film, ktorý v originále nadaboval Matt Damon. Film sa nepochybne do pamätí divákov zapísal skvelou hudbou Hansa Zimmera, ktorého doprevádzal spevák Bryan Adams s pôvodnými piesňami. Pozrite si už ale trailer na pokračovanie.

-REKLAMA-

Film je robený 3D animáciou, i keď nie tradičnou, ktorú DreamWorks používa vo svojich filmoch. Hans Zimmer s Bryanom Adamsom sa taktiež už do pokračovania nevrátili, keďže tón filmu bude úplne iný. Vo filme si tentokrát zaspieva Taylor Swift. Nový film je animovaný tak, aby pripomínal detský seriál Spirit: Riding Free, ktorého príbeh bude film nanovo adaptovať. Bude to teda taký mix seriálu a filmu. Úprimne, touto animáciou moc nadšený nie som, no verím, že nás film prekvapí skvelým príbehom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriál The Flash opúšťajú dvaja hlavní herci! Bude šou ešte pokračovať?

-REKLAMA-

Ako je už tradíciou pri filmoch od tohto štúdia, herecké hviezdy sú prvoradé. V pôvodnom znení si teda užijeme hercov Isabela Merced (ktorú môžete poznať z posledných Transformerov alebo hraného filmu Dora), Jake Gyllenhaal (Prisoners, Spider-Man: Far From Home), Julianne Moore (Still Alice, Kingsman) a ukáže sa aj Walton Goggins (Django Unchained, The Hateful Eight). Film by mal do slovenských kín doraziť už 3. júna, no všetko bude záležať na pandemickej situácii krajiny.

Čo hovoríte na Divoký Spirit trailer? Mali ste radi prvý film? Ako hodnotíte zmenu animácie?

Zdroj: en.wikipedia.org
Zdroj titulného obrázka: universalpictures.com.au

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img