Bola ohlásená nová Star Wars hra! Na čo sa môžeme tešiť?

-

Novinky

Nová Star Wars hra

Bola ohlásená nová Star Wars hra! Túto informáciu o produkcii novej hry, ktorá sa bude odohrávať vo svete Star Wars, zdieľala s verejnosťou oficiálna stránka cez sociálnu sieť Facebook. Hra by mala byť podľa všetkého v Open World štýle, pričom sa o jej vydanie postará spoločnosť Ubisoft. Práve spoločnosť Ubisoft je neslávne známa svojím častým downgradeom, ktorý nenechal ľudí chladných ani pri ich poslednej hre – Assassin’s Creed: Valhalla.

Open World hru zo sveta hviezdnych vojen sme už mohli hrať viackrát. Prvýkrat sme sa dočkali hry Knights of the Old Republic, ktorá si doposiaľ drží výborné hodnotenia. V roku 2011 sme sa zase dočkali hry Old Republic, ktorá si tiež našla miesto v srdciach fanúšikov. Ako by ale mohla vyzerať Open World hra od spoločnosti Ubisoft?

Nová Star Wars hra
Zdroj: somhrac.sk

Pre a proti

Pri spoločnosti Ubisoft je vždy otázne, ako sa k danej hre postavia. Ako je všetkým známe, tak práve spoločnosť dáva väčší dôraz na príbeh hry než jej funkcionalitu. Tento fakt sme mohli vidieť aj pri hre Watch Dogs: Legion, ktorá disponovala veľmi zlou fyzikou a žiadnymi novými inováciami. Taktiež by bolo dôležité spomenúť, že Ubisoft je práve spoločnosť, ktorá hľadí zväčša na kvantitu, a možno práve preto si drží svoje miesto na trhu. Spoločnosť vie vydávať hry veľmi rýchlo a efektívne s dobrým marketingom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  GTA Online: The Cayo Perico Heist – Návod s tipy a triky!

Čo zostáva otázne je, ako sa Ubisoft postaví k hre, ktorá priláka veľký počet fanúšikov. Práve Ubisoft totiž bude musieť prekonať stanovenú latku spoločnosťou EA, ktorá doposiaľ držala licenciu pre hry z univerza hviezdnych vojen. To, ako hra dopadne, nemôžeme momentálne vedieť. Jediné, čo nám však ostáva je dúfať v to, že si Ubisoft na takomto titule dá záležať.

Aký máte názor na túto situáciu vy? Tešíte sa na novú Star Wars hru alebo sa bojíte, že spoločnosť Ubisoft nedodá produkt, ktorý hráči očakávajú? Podeľte sa s vašimi pocitmi v komentároch!

Zdroj: Twitter

Ďalšie novinky

Populárne