piatok, 5 marca, 2021

Epic Games ponúkne už o pár dní hru Star Wars: Battlefront II zadarmo!

-

Star Wars: Battlefront II úplne zadarmo!

V priebehu posledných týždňov hráčom priniesla herná platforma Epic Games hneď viacero darčekov v podobe hier. Opäť sa tak snaží pritiahnuť hráčov a konkurovať gigantovi menom Steam. Za posledný mesiac rozdali hráčom mnoho hier, medzi ktorými sa našli aj veľké tituly ako sú Metro 2033 Redux, Cities: Skylines, Stranded Deep, Jurassic World Evolution či Alien: Isolation a mnoho ďalších. Po novom sa do tejto zbierky pridá aj Star Wars: Battlefront II, opäť úplne zadarmo. Kedy sa tak stane a čo hra ponúka?

-REKLAMA-

Séria Battlefront vám môže byť známa už z predošlých dekád, avšak tu ide o novú hernú sériu, ktorá započala hrou Star Wars Battlefront v roku 2015 pod záštitou EA. Len dva roky neskôr bola séria obohatená o druhý diel, teda Star Wars: Battlefront II. Pokračovanie prinieslo rôzne nové mapy, hrdinov a celkovo sa značne posunulo, čo sa týka grafického spracovania. Napriek nádherným mapám a veľkým možnostiam výberu postáv hra si hneď v úvode zlízla obrovskú dávku kritiky zo strany hráčov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lego hry na počítač jsou boží!! Přesvědčte se

Fiasko nahradené vykúpením

Kritika bola odpoveďou na fiasko, ktoré pochádzalo zo strany EA. Štúdio totižto, ako už zvykom, zahrnulo do hry možnosť nákupu špeciálnej hernej meny. Vďaka nej si hráči mohli kupovať kvázi “loot boxy”, v ktorých mali vylepšené karty, ktoré fungujú v hre ako perky a celkovo vylepšujú vaše postavy. Samozrejme, znamenalo to, že začínajúci hráči, ktorí tie karty nemali, boli v značnej nevýhode. Po veľkej kritike nastali veľké zmeny a v posledných dvoch rokoch nastala zo strany štúdia cesta vykúpenia. Vývojári do hry priniesli totižto až 25 veľkých updatov. Tie obsahovali nové postavy, mapy a dokonca aj herné módy.

-REKLAMA-

Star Wars Battlefront II zadarmo
Zdroj: battlefront.fandom.com

Hra išla súčasne s novou Star Wars sequel trilógiou, na základe ktorej pridávala relevantný obsah a veru, že to stálo za to. Nezabudla však ani na standalone filmy ako Rogue One či Solo. V priebehu dvoch rokov si opäť hráči vybudovali dôveru voči štúdiám Criterion a MOTIVE, ktoré za vývojom hry stáli. Určite odporúčam využiť túto možnosť a zobrať si tak Star Wars: Battlefront II zadarmo. Spraviť tak budete môcť už od 14. januára do 21. januára na Epic Games.

Zaujala vás hra Star Wars: Battlefront II? Hrali ste aj pôvodný Battlefront II z roku 2005?

Zdroje: epicgames.com, ea.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -