nedeľa, 7 marca, 2021

Prvé fotky z nakrúcania seriálu Obi-Wan Kenobi sú tu! Ako to vyzerá?

-

Seriál Obi-Wan Kenobi prináša prvé fotky!

UPDATE: Podľa nových informácií zrejme ide o pľac, ktorý sa chystá pre nakrúcanie seriálu Andor.

Konečne sa dozvedáme niečo nové! Na internet sa dostali prvé fotky z nakrúcania pripravovaného seriálu Obi-Wan Kenobi z produkcie Disney+. Dostávame tak náhľad ako bude vyzerať mimozemský pľac, na ktorom sa bude seriál odohrávať. Ako to na cudzej planéte vyzerá a čo od seriálu čakať?

-REKLAMA-

Očakávaný seriál Kenobi by nám mal predstaviť éru medzi prequel Star Wars trilógiou a origálnou trilógiou. Presnejšie sa bavíme o časovom priestore 10 rokov po udalostiach z filmu Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith. Do toho sveta sa samozrejme ponoríme z pohľadu vtedy ešte relatívne mladého Obi-Wana, ktorý sa zrazu ocíta vo svete, kedy prebehla Order 66 a Jediovia už nefungujú normálne ako rád.

Prvé fotky ukazujúce seriál Obi-Wan Kenobi pľac nakrúcania pochádzajú zneďaleka od malej obce v Anglicku menom Little Marlow. Práve tu bude Obi-Wan Kenobi prežívať svoje dobrodružstvo po páde Jediov. Podľa všetkého však občania tejto obce nie sú veľmi nadšení, ako portál The Sun uvádza. Vadí im zvýšená premávka, nadmerné osvetlenie a nakoľko ide o pokojné viedecke miestečko, tak pohyb ťažkej techniky je naozaj nepríjemný a v prvom rade nežiadúci.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Star Wars odhalilo 10 nových projektov! Na čo sa môžeme tešiť?

Kedy, kde a ako?

Nie je úplne jasné, o akú planétu sa v rámci Star Wars univerza ide. Je viac než možné, že ide o Tatooine, nakoľko práve toto bola planéta, kam sa Obi-Wan vybral do exilu. Zároveň práve sem priniesol Anakinovho syna, Luka Skywalkera. Samozrejme, toto sú len dohady a príbeh sa môže odohrávať úplne niekde inde. Keď už sme pri samotnom deji, je naozaj náročné odhadnúť, akým smerom sa Ewan McGregor vo svojej roli vydá. Nakoľko bolo potvrdené, že v seriáli sa ukáže jeho padawan, Hayden Christensen, a teda v tom čase už Darth Vader, tak predpokladám, že prvá séria bude viesť práve k tomu, kde sa obaja stretnú. Stále hovoríme len o možných predpokladoch.

Obi-Wan Kenobi and Luke Skywalker
Zdroj: geektyrant.com

Pľac sa ešte stále pripravuje a je vidno, že Disney hlboko investovalo do tejto produkcie. Nakrúcanie by sa malo začať už marci tohto roku. Následne by sme seriál mohli vidieť na našich obrazovkách začiatok 2022. Či je tento predbežný dátum reálny nie je jasné, keďže svet ohrozujú nástrahy aktuálnej pandémie.

Osobne sa už naozaj neviem dočkať, vyzerá to fantasticky. Na seriál sa teším o to viac, keď pomyslím na to, že uvidíme aj Haydena v roli Anakina/Vadera. K úplnému šťastiu a radosti mi už chýba len Ahsoka. Prvé fotky ukazujúce seriál Obi-Wan Kenobi sú teda tu a nám zostáva len počkať na finálny výsledok.

Myslíte si, že Obi-Wan bude mať opäť high-ground?

Zdroje: thesun.co.uk, screenrant.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -