sobota, 16 októbra, 2021

9 zaujímavých faktov o filmovej hviezde Leonardo DiCaprio, ktoré možno neviete!

-

-REKLAMA-

Leonardo DiCaprio: Fakty a zaujímavosti

Leonardo DiCaprio je milovaný každým. Poznáme ho pod veľa menami. Jay Gatsby, Jordan Belfort, Hugh Glass a taktiež ako mladučkého Jacka z Titanicu. Tento 45 ročný herec z Ameriky zaujal veľa filmových recenzentov po celom svete, ktorí sa nevedeli dočkať, kedy tento profesionál dostane svoju prvú sošku. Minulý rok na odovzdávaní cien akadémie sa jej Leo konečne dočkal (ďakujeme ti Akadémia, že si nečakala ešte dlhšie). Leo dostal svoju prvú sošku za počin The Revenant, v ktorom si zahral lovca a obchodníka s kožušinami Hugha Glassa, ktorý je legenda v histórii Ameriky. Ale čo porába tento mlado vyzerajúci herec v osobnom živote? Toto je TOP 9 faktov o hercovi Leonardovi Di Capriovi!

Fanúšikovské fikcie

Na svete existuje fanúšikovských fikcii o Leovi veľmi veľa. Najlepšia z nich je tá, ktorá rozpráva o Leovi, ktorý si vybudoval dom na strome, aby ho už nenaháňali paparazzi! Kto vie, možno sa niekedy táto fikcia ocitne na zozname “Blacklistu” (Najlepších neadaptovaných scenárov).

-REKLAMA-

Titanic
Zdroj: clipartfox.com

Knihy o Leovi

Spisovateľka Grace Catalano nenapísala o Leovi jednu knihu, ale rovno dve. Stihla to ešte predtým, než DiCaprio dovŕšil vek 25 rokov. Jedna z nich má podtitul “Modern Day Romeo”.

Fajčiar

DiCaprio svoju neobľubu k cigaretám vyjadril už niekoľkokrát. Práve kvôli tomuto faktu prešiel herec na “zdravšiu” metódu fajčenia. Herec začal fajčiť E-cigarety, ktoré si nesie skoro na všetky podujatia, kde sa má objaviť.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Nikdo - Bob Odenkirk je akčním objevem roku!

Podvodník

Herec sa počas natáčania snímku “Catch me if you can”, ktorý rozprával o mladom podvodníkovi Frankovi Abagnelovi Jr. stretol s Frankom a mal tú česť, aby ho zasvetil do jeho sveta podvodov. Možno aj vďaka tomuto sme sa dočkali jeho výborne zahratej roli.

Leonardo DiCaprio nebol náhoda

Leonardo nedostal jeho meno len tak náhodne. Jeho mama mu totižto dala meno také aké má kvôli tomu, že Leo ju prvýkrát kopol v brušku, keď sa pozerala na maľbu Mona Lisy.

Drogy

Leonardo Di Caprio si nikdy neaplikoval žiadnu drogu. Napríklad vo filme “Vlk z Wall Street” mu pri jeho scénkach s drogami musel pomáhať profesionál.

Pussy Posse

Kúzelník a iluzionista David Blaine, herec Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio tvorili skupinku kamarátov a nazývali sa “Pussy Posse“.

Leonardo di Caprio Revenant
Zdroj: lampart.sk

Smrť

Herec mal na máličku nemálo ráz. Jedenkrát skoro zomrel pri potápaní so žralokmi, kedy sa postavil bielemu žralokovi tzv. “face to face”. Druhýkrát skoro zomrel, keď skákal s padákom a ten sa mu nechcel otvoriť. Ale je ten Leo štvorlístkar!

Výhra Oscara

Jeho výhra na Oscaroch skoro “rozbila” internet. Keď Leo vyhral Oscara, tak sa na twitteri každú minútu generovalo 440,000 tweetov. Vďaka tomuto sa tento Oscarový moment stal najviac tweetovani v histórii.

oscars 2017
Zdroj: hdwallpapers.com

Máte radi Leonarda DiCapria? Ktorý fakt ste nevedeli?

Zdroj titulného obrázka: backgroundsimage.com

-REKLAMA-
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img