sobota, 22 januára, 2022

La Casa De Papel končí piatou sériou! Čo o nej vieme?

-

-REKLAMA-

La Casa De Papel končí piatou sériou!

Všetky dobré veci raz musia skončiť. Vo filmovom a seriálovom biznise však treba vedieť kedy. Nepochybne ste sa každý stretli so seriálom, ktorý buď vysielali moc dlho, alebo bol zrušený samotnou stanicou a vaše obľúbené postavy tak nikdy nedostali riadny koniec. Pri každom novom seriáli je tu teda táto otázka, či sa ho vôbec oplatí začať sledovať, ak nemáte zaručený kvalitný koniec.

Medzi jeden z najväčších seriálových trendov posledných rokov sa nepochybne zaradil seriál La Casa De Papel, známy aj ako Money Heist. Španielsky seriál, ktorý sa po odkúpení Netflixom stal jednou z najhorúcejších debát televíznych obrazoviek len tento rok debutoval svojou štvrtou sériou. Do dnešného dňa však figuruje na našom trhu v TOP 10 trendoch na Netflixe.

-REKLAMA-

Každý z nás sa teda pýtal, aká je budúcnosť tohto seriálu. To však až do dnešného dňa nebolo vôbec jasné. Ale vďaka portálu Entertainment Weekly už konečne poznáme odpoveď. Seriál dostane piatu sériu a tá bude jeho posledná! Ak teda máte nejakého kamaráta, ktorý seriál ešte nezačal sledovať, lebo sa bojí, že seriál nebude riadne ukončený, môžete mu s radosťou oznámiť túto novinku.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tipy na španielske seriály: Ministerstvo času, Elita, El Chapo a ďalšie!

Netflix sa postará o piatu sériu, ktorá sa bude skladať zo záverečných 10 epizód. Tvorcovia naozaj o tejto sérii rozmýšľali ako o veľkom finále. Vraj sa môžeme tešiť na poriadnu vojnu epických rozmerov. Adrenalín vraj taktiež nebude chýbať. Rovnako ani emócie a romance, ktoré napriek skvelej akcii tento seriál vystrelili medzi tie najlepšie.

-REKLAMA-

Kedy príde posledná séria? To sa zatiaľ nedá povedať. Vďaka celosvetovej pandémii, ktorá dokonca v Španielsku udrela silnejšie ako v iných krajinách, bola produkcia pozastavená. Tvorcovia však už teraz prezradili, že pomalinky začínajú s natáčaním. Najprv štáb začne nakrúcať v Dánsku. Neskôr sa presunú do Španielska a Portugalska. Ide teda o radostné novinky pre každého fanúšika. My veríme, že posledná piata séria bude dosahovať kvalít predošlých sérií a prinesie nám fantastické finále, na ktoré budeme dlho spomínať!

Ste smutní, že La Casa De Papel končí? Tešíte sa na poslednú sériu?

Zdroj: ew.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img