streda, 20 januára, 2021

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity! Ako vyzerá prvý trailer?

-

Hra Hyrule Warriors: Ponúkne Nintendo namiesto pokračovania prequel?

Jedna z najobľúbenejších herných sérií vôbec od Nintenda je príbeh o Zelde a Linkovi. A na konzole Nintendo Switch to bola práve hrá s názvom The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ktorá pokorila nejeden rekord a dokonca vyhrala Game Awards v roku 2017. Hra mala všetko, po čom hráči túžili. Skvelý príbeh, obrovský svet, množstvo možností ako hrať hru, nekonečno zbraní, upgradov, hádaniek a k tomu sa dala hrať hra množstvo hodín aj po ukončení hlavného príbehu. A práve preto sa všetci fanúšikovia nevedeli dočkať herného pokračovania.

-REKLAMA-

Avšak Nintendo pravdepodobne zmenilo stratégiu a namiesto regulárneho pokračovania dostávame prequel s názvom Hyrule Warriors: Age of Calamity. A to nie je všetko, hra je nielen prequelom, ale aj pokračovaním hry Hyrule Warriors. Nintendo dostalo nápad, ako prepojiť dve hry do jednej a spojili tak komunitu ako aj hráčov jednotlivých herných sérií. Ako toto spojenie dopadne uvidíme čoskoro.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako začať so skateovaním? Rady a tipy, ktoré vám pomôžu!

Hra je už od novembra v predaji a či sa vôbec dočkáme pokračovania Breath of the Wild, vás budeme určite informovať. Bola by škoda keby tak nebolo, keďže oznámenie o vývoji hry bolo už v roku 2019.

Množstvo fanúšikov sa od oznámenia hry nevie dočkať, a presne ako ja sleduje každú novú informáciu o tejto hre. A tých je žiaľ menej a menej. Ale verím, že po pozitívnych recenziách a nadpriemerných predajoch hry Hyrule Warriors príde nové oznámenie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Alienware UFO: seriózna konkurencia pre Switch

Mali ste už možnosť hrať Zeldu na niektorom z konzol Nintendo? Ak áno, ktorá je podľa vás tá najlepšia?

Zdroj: nintendo.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -