HBO Max na Slovensku? V budúcom roku už realita!

-

Novinky

HBO Max na Slovensku? O pár mesiacov už realita!

HBO Max, streamovacia platforma spoločnosti WarnerMedia založená na modeli DTC sa dočká v Európe spustenia 26. októbra. Prvými šiestimi európskymi krajinami, kde bude táto revolučná streamovacia  služba k dispozícii, budú Švédsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Španielsko a Andorra. V roku 2022 bude HBO Max v rámci postupnej celosvetovej expanzie spustené v týchto 14 krajinách:  Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Čierna Hora, Severné  Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko. Na čo všetko sa môžeme tešiť? Poďme sa na to pozrieť!

Hbo Max na Slovensku
Zdroj: TS – HBO

Slávnostné predstavenie

Prvýkrát na jednom mieste ponúkne HBO Max európskym divákom prístup do sveta zábavy  a kvalitných relácií od obľúbených značiek skupiny WarnerMedia, medzi ktoré patria napr.  spoločnosti Warner Bros., HBO, DC a Cartoon Network, ako aj k oceňovaným reláciám americkej  a medzinárodnej produkcie Max Originals.

„Sme svedkami historického okamihu. Platforma HBO Max mieri do Európy,” uviedol Johannes  Larcher, riaditeľ HBO Max International.

Warner Media?

WarnerMedia je poprednou spoločnosťou v oblasti médií a zábavy, ktorá vytvára a divákom  po celom svete pod svojimi značkami distribuuje prémiový a populárny obsah od širokej škály  talentovaných autorov a novinárov. Medzi tieto značky patrí okrem iného HBO, HBO Max, Warner  Bros., TNT, TBS, truTV, CNN, DC, New Line, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies  a ďalších. WarnerMedia takisto zahŕňa moderné reklamné riešenie od spoločnosti Xandr, ktoré  pomáha zlepšovať reklamu z pohľadu značiek, vydavateľov i spotrebiteľov. Spoločnosť WarnerMedia  je súčasťou skupiny AT&T Inc. (NYSE:T).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  SNYDER CUT: Wonder Woman a Aquaman - Čo ukázali ich sólové filmy?

A čo je to HBO MAX?

Platforma HBO Max ponúka každému divákovi pestrú sériu príbehov z tvorby  slávnych značiekl. Medzi tieto značky patrí HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic  Movies a ďalších. Platforma HBO Max sa dočkala spustenia v máji 2020 v Spojených štátoch a v júni  2021 predstavila lacnejšiu verziu predplatného so zobrazovaním reklamy. Nedávno sa začalo jej  celosvetové rozšírenie uvedením HBO Max na 39 trhoch v Latinskej Amerike a Karibiku. Ku koncu  tohto roka a v nasledujúcom roku vstúpi HBO Max na európsky trh a začne postupne nahrádzať  streamovacie služby poskytované pod značkou HBO. Máme sa tým pádom na čo tešiť!

HBO Max na Slovensku
Zdroj: TS – HBO

Tešíte sa na platformu HBO Max na Slovensku? Aký máte nazor? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: TS – HBO.

Zdroj titulného obrázku: TS – HBO.

Ďalšie novinky

Populárne