streda, 22 septembra, 2021

MATRIX 4: Prvý trailer a veľkolepý návrat Keanu Reevesa! Červenú alebo modrú?

-

-REKLAMA-

Prvý trailer na Matrix 4: Resurrections

Warner Bros. začala svoju kampaň na pokračovanie legendárnej filmovej série z prelomu tisícročí vo veľkom. Pred dvomi dňami vypustili pár krátkych, ale veľmi zaujímavých teaserov oznamujúcich dnešný príchod plnohodnotného traileru. A dnes je ten deň, kedy sa nám vo veľkej paráde vráti Neo v podaní charizmatického Keanu Reevesa! Poďme sa pozrieť na prvý trailer k filmu Matrix 4: Resurrections!

Epické naviazanie na prelomovú sériu

-REKLAMA-

Sestri Wachowské v roku 1999 priniesli do kín prelomové dielo, ktoré v sebe kombinovalo ázijské vplyvy anime, cyberpunku, komiksové záberovanie, bullett-time a filozofický presah. Po ohromnom úspechu z kritickej aj diváckej obce im Warner Bros. dalo obrovský rozpočet 300 miliónov dolárov a po vzore Pána prsteňov (2001-2003) natočili druhý aj tretí diel tejto série súčasne.

matrix
Zdroj: filmdaily.co

Nasledoval antologický film Animatrix (2003), ktorý sa oblúkom vrátil k vizuálnej stránke anime a rozšíril nám povedomie o svete, kde sa filmová séria Matrix odohráva. A tento rok, po dvadsiatich-dvoch rokoch od prvého dielu príde film Matrix: Resurrections do svetových kín. Konkrétne 23. decemra 2021!

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Keanu Reeves ako Spider-Manov záporák dostane vlastný film?

Čo hovoríte na prvý trailer filmu Matrix 4: Resurrections? Myslíte si, že Lana Wachowski opäť dokáže naštartovať svet Matrixu na plné obrátky, ako tomu bolo pred dvadsiatimi-dvoma rokmi? Tešíte sa na Keanu Reevesa v jeho najikonickejšej úlohe?

Zdroj: YouTube.com

Zdroj titulného obrázku: ScreenRant.com

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img