Call of Duty Warzone: Tretia sezóna prinesie zmeny! Čo nás čaká?

-

Novinky

Tretia sezóna Call of Duty Warzone a jej zmeny!

Druhá sezóna hry Call of Duty Warzone sa blíži jasne ku koncu a nahradí ju nový obsah. Spoločne s novou sezónou prídu viaceré zmeny, na celkový zoznam poukázal portál Charlie Intel. Priebežne sme o týchto novinkách už písali, napríklad to, ako má prísť nová mapa či to, ako na Verdansk padnú nukleárne rakety. Do hry dokonca pribudnú aj nové módy. Ale poďme si to zhrnúť. Prinášame vám preto zoznam toho, aké zmeny prinesie tretia sezóna Call of Duty Warzone!

Call of Duty Warzone leak
Zdroj: Activision

Štúdio Raven Software, ktoré stojí za vývojom hry Call of Duty Warzone, prinieslo menší náhľad toho, čo uvidíme v nadchádzajúcej tretej sezóne. Znamená to, že ešte stále nemám všetky informácie o tom, aký obsah by sa mohol v hre ukázať. Samozrejmosťou je, že začiatkom sezóny dostaneme základný obsah, ktorý bude časom dopĺňaný rôznymi updatmi či patchmi. Čaká nás však hneď niekoľko zmien, to je jasné.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Assassin's Creed a história: Existovali Assassinovia?

Odpoveď na zoznam zmien

Nedávno sa na Twitteri ukázal od YouTubera CourageJD zoznam veľkých zmien, ktorý by chcel v hre vidieť, aby sa Warzone dostal do lepšej kondícii než v tej, v akej je. Pochopiteľne, mnoho zmien bolo založených na sťažností hráčov, čiže nejde len o jeho výmysly, ale žiadosť samotnej komunity.

CourageJD dostal na jeho tweet odpoveď priamo od štúdia Raven Software, kde uviedli spomínaný náhľad zmien, ktorý príde do Warzonu. Poznamenali, že neustále pracujú na tom, aby hru zlepšovali. Nižšie si môžete prečítať niektoré zmeny, ktoré prinesie tretia sezóna Call of Duty Warzone.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nový aimbot je vraj "nezastaviteľný", dostupný je pre PC aj konzoly

Náhľad zmien tretej sezóny

  • Úprava skinu Roze
  • Výrazné úpravy balancie zbraní ako sú Tac Rifle Charlie, M16, FFAR 1 a Sykov
  • Oprava perkov zbraní z MW + sniper scope odlesk
  • Zmena spôsobu ako sa dá získať RC-XD

Samozrejme, toto nie je všetko, len malý čiastočný náhľad toho, čo uvidíme v novej sezóne. Štúdio hovorí o veľkých novinkách, ktoré nám oznámia už budúci týždeň, takže sa máme na čo tešiť!

This is what we have to go through with black roze skins Fix your goddamn game.
by in CODWarzone

Pokiaľ ide o spomínané zmeny, tak fanúšikovia sa určite potešia, že Roze dostane konečne „fix“. Skin spôsoboval, že v niektorých tmavých miestach ho vyslovene až nebolo vidieť, a tak mali ostatní hráči obrovskú nevýhodu. Ďalším výrazným prvkom bola novopridané pištolky Sykov, ktoré boli neuveriteľne overpowered. Každopádne, všetko naznačuje tomu, že štúdio chce naozaj hru zlepšiť a pridať nový obsah, ktorý určite hráčov poteší. Ostáva nám teda už len čakať. Tretia sezóna Warzonu začne už 22. apríla. Presný čas sa dozvieme už čoskoro.

Čo hovoríte na náhľad týchto zmien vy? Chceli by ste, aby opravili niečo konkrétne, čo sa ešte nespomenulo?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: Activision

Ďalšie novinky

Populárne