Herné gameplaye na Game Awards 2020: Svetová premiéra!

-

Novinky

Herné gameplaye na Game Awards 2020 predstavili poriadne pecky!

Game Awards 2020 boli síce slabšie, čo sa týka venovaniu sa nominovaným, ale o to viac bol zameraný na herné gameplaye. Tých bolo neskutočne veľa, a preto vám predstavím aspoň tie najzaujímavejšie. Ale nebojte sa, aj tých bude viac.

Oddworld: Soulstorm

S touto hrou som sa ešte stretol a prebavil na prastarých PC, ale nič to nemenilo na tom, že hrateľnosť a zábavnosť hry bola až uletená. Preto sa rád vraciam ku každému novému dielu a stačí si pustiť herné gameplaye a určite ma pochopíte. Hra Oddworld: Soulstorm by mala mať vydanie niekedy na jar 2021.

Among Us Airship

Hra Among Us pobláznila celý svet a aj na tohtoročných oceneniach Game Awards 2020 si odniesla pár cien. Takže bolo jasné, že autori hry musia čoskoro prísť s niečím novým. Nikto však nečakal prekvapenie už na Game Awards. Takže sme dostali predstavenie ako aj herné gameplaye z novej hry nazvanej Among Us Airship. A myslím, že názov hry dokonale prezradil o samotnej hre úplne všetko.

It Takes Two

Electronics Arts predstavili trailer ako aj herné gameplaye na ich novinku s názvom It Takes Two a presne, ako sa hovorí v názve, na všetko v tejto hre bude treba dvoch hráčov. Co-op hry sú viac a viac obľúbenejšie a táto hra prekvapuje nielen originalitou, ale aj samotnými úlohami, ktoré musia obaja hráči splniť. No dobre, o originalitu sa snažia všetky co-op hry, ale stačí si pustiť gameplay nižšie a pochopíte. Hrá má stanovenú premiéru na 26. marca 2021 a budete si ju môcť zahrať na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a PC (Origin, Steam).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  League of Legends: Čo prináša tentokrát nová aktualizácia 12.4?

Crimson Desert

Mám pocit, že teraz každá druhá hra bude open-world akčná adventúra a pôjde len o to, kto dokáže prísť s lepšou grafikou a kto s originálnejším nápadom. Táto hra pôjde skôr tou grafickou cestou, ale stále nás môže prekvapiť príbeh. Mňa osobne dostalo lietanie na drakoch, ktoré síce máme aj v niektorých iných hrách, ale bitky s drakmi sú vždy úžasné. Aj preto sa pýtam, kde máme AAA hru zo sveta Game Of Thrones?

Century: Age of Ashes

Nepísal som náhodou vyššie, ako ma potešilo lietanie a bitky na drakoch? Ak ste na tom tak isto ako ja, tak vám hra Century: Age of Ashes doslova odpáli dekel. Všetky herné gameplaye tejto hry som videl asi 100-krát a neviem sa prestať pozerať. Túto hru chcem! Draci by mali mať vydanie niekedy vo februári 2021 a dokonca by mala hra obsahovať aj multiplayer.

Returnal

Hra Returnal zaujala už svojimi trailermi pri otváraní PlayStationa 5 a tento herný gameplay nám ukazuje oveľa viac z hrateľnosti ako aj náročnosti samotnej hry. V nej totiž zomriete asi miliónkrát behom prvej polhodiny a príbeh sa znova odštartuje. Časové slučky sú nesmierne populárne nielen vo filmoch a seriáloch, ale aj v hrách a dúfam, že práve táto hra nesklame. Herné gameplaye vyzerajú dostatočne dobre, aby som začal odkladať do herného mešca eurá.

Back 4 Blood

Odkedy sa zombíkovia objavili v hrách, bolo okamžité jasné, že už nikdy nezmiznú! Naopak bude hier s touto tematikou viac a viac. V multiplayer hre s názvom Back 4 Blood sa pozrieme na hlavne na to, akým spôsobom budeme môcť na tisícky vraždiť zombíkov, ale aj aké typy zombíkov budú číhať na vašu smrť. Tí by sa mali dať tiež upgradovať, ak si vyberie hru práve za nich. A verte mi, niektorí z nich budú doslova gigantickí!

Hood: Outlaws & Legends

Tak táto hra vyzerá úplne ako pokračovanie hernej série Assassins Creed. Ale nie v tom zlom slova zmysle. Tých podobností s hrou je síce priveľa, ale kto by si nerád zahral za assassina v akejkoľvek podobe? A hlavne ak sa bude jednať o kvalitný multiplayer?

Hier bolo odpremiérovaných oveľa viac a všetky si môžete pozrieť na herných youtube kanáloch alebo priamo cez Game Awards 2020 stránku.

Na ktorú hru sa tešíte naviac? Ja všetky s drakmi, lebo Game Of Thrones!

Zdroj: thegameawards.com

Ďalšie novinky

Populárne