streda, 5 augusta, 2020

Call of Duty Warzone prináša nový update, ktorý ponúka až 200 hráčov!

-

Warzone Update ponúka 200 hráčov v jednej hre!

Tohtoročná novinka od Activisionu s názvom Call of Duty Warzone priniesla na scénu ďalší veľký battleroyale, ktorý sa stal značnou konkurenciou pre hry ako Fortnite, PUBG, Apex Legends či ďalšie. Veľkým lákadlom sa stal enormný počet hráčov, ktorí mohli byť v jednotlivých zápasoch, je to až 150 hráčov naraz. Vyzerá to tak, že ani toto číslo nie je dostatočné. Obľúbený Warzone už dnes prináša nový limitovaný mód, ktorý ponúkne až ohromných 200 hráčov v jedinom zápase.

Call of Duty Warzone prináša update 200 hráčov
Zdroj: twitter.com/charlieINTEL

Už takto Warzone značne dominoval v počte hráčov, nový mód preto prinesie zrejme totálne šialenstvo. V squadoch (štvorky) po novom budete bojovať proti ďalším 49 tímom po štyroch, čiže celkový gameplay bude ešte hektickejší a hráčmi obľúbené zóny o to plnšie. Limitovaný mód bude súčasťou nového updatu, ktorý nesie názov „Season Four Reloaded“ a dostupný je už oddnes, 30. júna od 8. hodiny ráno. Túto informáciu priniesol Activision cez príspevok na Twitteri.

-REKLAMA-

Pokiaľ vlastníte čisto len Warzone, aby ste mohli mať nový update, budete musieť stiahnuť zhruba 22 30 GB. Pre majiteľov Modern Warfare to bude 22 36 GB.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Star Wars: Kánon a Legendy - Stručné vysvětlení a co je co?

Novinky vo Warzone

Ako sme už spomenuli vyššie, nový limitovaný mód prináša možnosť 200 hráčov v jednom zápase. Určite ste postrehli slovo „limitovaný“, ide naozaj o mód, ktorý bude dostupný len v určitom rozpätí. To, dokedy si budeme môcť novinku 50 tímov vychutnať, zatiaľ zostáva záhadou, no dá sa očakávať, že sa to čoskoro dozvieme.

Spomínaný mód nie je jedinou novinkou, ktorá obohatí Warzone. Do hry prichádzajú taktiež nové kontrakty. Takzvané „Supply Run Contracts“ vám môžu dropnúť niekedy v strede hry a podľa všetkého by mali slúžiť ako zľavové kupóny. Pokiaľ sa vám podarí s určitom čase pribehnúť k „Buy Station„, tak budete mať niektoré položky zľavnené. Okrem toho však uvidíme aj nových Juggernautov. Nový „Juggernaut Royale mode“ prinesie dropy, ktoré z vás po otvorení spravia Juggernauta s mini-gunom. V momente, kedy je Juggernaut zabitý a skončí v gulagu, spadne ďalší drop a znova to môže skúsiť niekto ďalší.

Update prináša aj novú výbavu, a to novú zbraň a scope. Kolekciu zbraní obohatí nová sniperka Rytec AMR, ktorá je určená na dlhé vzdialenosti. Nový Spotter Scope ponúka možnosť scanovania vopred bez toho, aby ste sa odhalili.

Novinky v Modern Warfare

Modern Warfare dostane taktiež aj novú mapu do klasického multiplayeru. Jedná sa o mapu s názvom Cheshire Park, ide o záhradu a konzervatórium nachádzajúce sa v Londýne v Anglicku. V multiplayeri uvidíme aj nový mód, ktorý je v zásade Capture the Flag (CTF). Jeden člen z tímu budete niesť vlajku a za každú sekundu, ktorú ju úspešne budete niesť dostane tím body. Cieľom bude obraňovať vášho spoluhráča, zatiaľ čo budete zároveň útočiť na protivný tím.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Remake Mafie přinese český dabing! Ukáže se Petr Rychlý jako Paulie?

Balíček pre začiatočníkov

Call of Duty Starter Pack
Zdroj: blog.activision.com

Do Warzonu síce nepribudne mapa, ale budete mať možnosť kúpiť si „Starter Pack„. Je určený najmä pre začiatočníkov, ktorí sa pridali do tohto hype-trainu trochu neskôr. Obsahuje legendárny blueprint na brokovnicu „Amalgam“, epický Krueger Alchemist skin, calling kartu Breathing Easy, emblém Vulture Culture, 1 hodina double XP na Battlepass, 1 hodina double XP na zbrane a 500 COD bodov. Cena tohto balíčku bude 5€.

Čo hovoríte na tento nový Warzone update, ktorý prináša 200 hráčov vy? Je to podľa vás priveľa alebo to bude väčšia sranda?

Zdroj: gamespot.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuška ml.https://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Nádherná Malá Fatra – Tie najkrajšie a taktiež najľahšie túry! Kam zájsť?

Malá Fatra – Najkrajšie a najľahšie túry V jednom z najkrajších a najobľúbenejších národných parkov Slovenska si všetci prídu na svoje. Lákajú vás náročnejšie výstupy...

Aktuálne

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

Hudobné novinky z domácej scény #4 Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku - Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť...

Berserk od Kentaró Miura – Legendární manga konečne i u nás!

Berserk od Kentaró Miura - Kultovní manga v češtině! Nakladatelství Crew i přes trable s koronou a posunutí všech vydání nových komiksů dokázala přece jenom...
- Advertisement -