utorok, 17 mája, 2022

ANIME NOVINKY #38 – Mafiáni v domácnosti, Vivy a ďalšie!

-

-REKLAMA-

Anime novinky #38

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Anime 2021: Na čo sa najviac tešíme z tohto sveta?

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Mafián ako pani v domácnosti?

Táto manga je momentálne nesmierne populárna a všetci otaku sa tešili na jej anime spracovanie. Prečo? Lebo je doslova šialené. Legendárny člen yakuzy s epickým menom Nesmrteľný Tatsu dokázal úplne sám poraziť konkurenčný gang, a preto sa ho boja nielen všetci gangstri, ale aj policajti. Avšak ako to už v mange býva, jedného dňa drsný Tatsu zmizne a objaví sa ako domáca pani. Čoooo? Áno, domáca pani chce zahodiť svoj krvavý život a radšej chodiť nakupovať, variť, prať a triediť prádlo. Avšak aj tieto veci vedia byť poriadne bojisko. No všetko je fajn až na tú príliš lacnú animáciu, na ktorej sa šetrilo asi na každom zábere.

2. O čom bude nový tajuplný projekt?

-REKLAMA-

Konečne dostávame plnohodnotný trailer na tajomný anime projekt Vivy. Takže už vieme čo to o deji aj vďaka traileru, ale hlavne aj obsahu. Poďme na to. Nierland je umelá inteligencia komplexného zábavného parku, v ktorom sa prelínajú sny, nádeje a veda. Pre tento park pracuje prvý autonómny humanoid Vivy, ktoré tu pracuje ako zabávač a speváčka. Jedného dňa sa v parku objaví Matsumoto a bude Vivy tvrdiť, že prišiel z budúcnosti. Jeho úlohou je zabrániť vojne medzi umelou inteligenciou a ľudstvom, ktorá sa má odohrať o 100 rokov neskôr. Trailer aj dej vyzerá zaujímavo. Uvidíme, čo povie prvý diel.

3. My Hero Academia je späť s novým trailerom!

Už 27. marca začne 5. sezóna milovanej anime série My Hero Academia. Tretí trailer nám predstavil hero skúšky a súboje, avšak ak sa nemýlim, toto všetko by sa malo odohrať iba do polovice sezóny. V druhej časti sezóny by sme sa mali pozrieť na súboj zloduchov proti zlolotrom a to bude veľká výzva pre fanúšikov. Prečo? Lebo je možné, že za 12 dielov neuvidíme nikoho z hlavných hrdinov. Ale to mi vôbec osobne nevadí, lebo aj tak mám oveľa radšej bandu grázlov z tejto anime série.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #21 - Hrané Netflix anime, Violet Evergarden a ďalšie!

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #38? Ktorá vás potešila najviac?

Zdroje titulného obrázku: reddit.com; comicbook.com; geekznet.com (v úprave autora článku)

-REKLAMA-
Filip Scherhaufer
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img