ANIME NOVINKY #39 – Megalobox 2, Rurouni Kenshin 4 a 5 a ďalšie!

-

Novinky

Anime novinky #39

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk Anime špeciál: Ako a kde začať so sledovaním ANIME?

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Akého traileru sa dočkalo pokračovanie Megaloboxu?

Prvá séria tohto anime bola doslova neskutočne skvelá. Nielen animáciou, hudobnou zložkou, ale aj príbehom o chlapíkovi a jeho tíme, ktorý sa rozhodol boxovať bez mechanických pomôcok proti súperom, ktorí boli skoro kompletne kyberneticky vylepšení. A v druhej sérii sa pozrieme, ako bude pokračovať anime a či sa jeho hlavní hrdinovia ešte dokážu pozrieť do očí. Asi to bude zo začiatku poriadna depka, ale o to viac budeme našim hrdinom fandiť.

2. Dočkáme sa v pokračovaniach Rurouni Kenshin epiky ako sľubujú?

Roruniho nemusím dúfam nikomu predstavovať. Filmová trilógia bola jedna z prvých mega úspešných filmových verzii anime a bola dokonca populárna po celom svete. Síce sa extrémne nedržala svojej anime ani manga predlohy, ale čo sa týka filmov, tak ju môžem iba a len odporúčať. A tento rok dostaneme nové dve pokračovania, v ktorých náš hlavný hrdina bude musieť opäť vytiahnuť svoju obrátenú katanu, aby porazil niekoho, kto má ozajstný dôvod zabiť ho. Wau!

3. Ako vyzerá druhá séria The Devil Is A Part Timer?

Po dlhých rokoch dostaneme pokračovanie šialeného anime. Prečo šialeného? Lebo démoní kráľ Sadao bol v pekle porazený a nútený presunúť sa do iného sveta. A to do novodobého Tokia. A tu sú mu všetky jeho superschopnosti nanič, keďže pracuje ako brigádnik v MgRonalde, aby mohol platiť prenájom a ostatné životné náklady. Hovoríte si WTF? A práve pre toto tak moc milujeme anime, však?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #21 - Hrané Netflix anime, Violet Evergarden a ďalšie!

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #39? Ktorá vás potešila najviac?

Zdroje titulného obrázku: thebestjapan.com; news.qoo-app.com; netflix.com

Ďalšie novinky

Populárne