piatok, 5 marca, 2021

ANIME NOVINKY #27 – Star Wars anime, Netflix vyvražďovačka a ďalšie!

-

Anime novinky #27

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #11 - Čo je Isekai, Noblesse má trailer a ďalšie!

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Čo vo svete Star Wars odhalí nový anime seriál?

10. decembra sa uskutočnila mega akcia spoločnosti Disney, pri ktorej predstavovali nielen svojim investorom, ale aj divákom a potencionálnym predplatiteľom všetko, čo sa chystá. Doslova príjemný šok zažil pri paneli Star Wars, keď sa prezidentka LucasFilmu rozkecala o animovanom seriáli Vision. Ten bude totižto anime a pracovať by na ňom mali tie najlepšie anime štúdia ako aj tvorcovia v priemysle. A je to šialená informácia, lebo otvára dvere k anime a tomu sa zatiaľ Disney nejako vyhýbalo, čo sa ani nečudujem, keďže má predsa svoje animáky. Ale múdri ľudia pochopili, že anime je budúcnosť vo svete, a preto sa aj takto rozhodli odchytiť si tie najväčšie talenty.

2. Najslávnejšia vesmírna anime loď je späť!

-REKLAMA-

Yamato je v anime pojem ako štúdio Ghibli či Akira. O tejto lodi, ktorá sa inšpirovala skutočnou loďou a v anime sa stala slávnou vesmírnou loďou, bolo nakrútených nespočetne veľa anime sérií, anime filmov a dokonca boli nakrútené aj celovečerné filmové verzie. Tak nesmierne veľká obľúbenosť je nielen vďaka epickým a medzigalaktickým súbojom, ale aj vďaka dobre napísaným postavám, ktoré sa snažia zachrániť nielen seba, a tak sa stáť pýchou nielen Japonska, ale aj celej Zeme. Preto je jedno, čo sa o tejto lodi nakrúti, vždy to bude peckoidné.

3. Netflix na nás nachystal poriadny krvák!

Netflix si tentokrát vybral pre svoje originálne anime mangu, v ktorej je 16-ročná baba svedkom brutálnej vraždy maskovaným chlapom a neostáva jej nič iné ako utiecť. Avšak pri úteku zistí, že všetky dvere sú záhadne uzamknuté a k tomu je v baraku oveľa viac maskovaných vrahov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #15 - Čínske anime, Shaman King a ďalšie!

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #27? Ktorá vás potešila najviac?

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -