piatok, 5 marca, 2021

ANIME NOVINKY #25 – Box v Ríme, Eden s robotmi a ďalšie!

-

Anime novinky #25

Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ robiť „filmovú osvetu„, budem sa vám snažiť prinášať cez plotpoint.sk anime novinky/manga news skoro každý týždeň. A áno, viem, že môj hlasový prejav potrebuje ešte takých 666 videí, kým budem skoro amatér. 🙂

Určite sa mi nebojte napísať, ak máte nejaké otázky, postrehy alebo len chcete o anime/mange pokecať… S radosťou odpoviem, prípadne poradím čokoľvek, keďže anime/manga je súčasťou môjho života a pôjdem do hentai neba za každého nového otaku.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #34 - Megalo Box, Goblin Slayer a ďalšie!

Čo som si pre vás nachystal tento týždeň?

1. Anime bitky v Rímskom koloseu ste si určite doteraz nevedeli predstaviť!

Komu sadol film Gladiator alebo seriál Spartakus, tak si určite príde na svoje v tom drsnom a nekompromisnom anime. Budeme v ňom sledovať príbeh mladého otroka Cestusa, ktorý sa bude snažiť prežiť v krvavých zápasoch rímskom Koloseu. K mange som sa dostal iba tento rok a príjemne ma prekvapila nielen súbojmi, ale aj príbehom i keď vizuál nesadne každému. Uvidíme, ako sa nakoniec popasuje s anime štúdio Bandai Namco Pictures, keď ho v sezóne jar 2021 odpremiéruje.

2. Ako zareagujú roboti na ľudské dieťa?

-REKLAMA-

Netflix si pre nás prichystal v roku 2021 svoju originálnu anime sériu s názvom Eden. V nej sa na Zemi posunieme o niekoľko tisíc rokov do budúcnosti, v ktorej našu planétu obývajú už iba roboti. Aspoň to si sami mysleli. Z ničoho nič sa medzi nimi objaví ľudské dieťa s priveľa otázkami, a tak robotom neostáva nič iné, ako sa vydať na cestu. Popravde toto anime ma vôbec nezaujalo, až kým som neprišiel k menu režiséra. Tým je Yasuhiro Irie a určite ho poznáte vďaka sérii Fullmetal Alchemist. Takže prvé dva-tri diely sú povinnosťou.

3. Bojové krvinky sú späť!

Anime séria Cells at Work bola pomerne úspešná, a preto sa tvorca rozhodol vytvoriť temnejší spin-off v ktorom bude telo vlastnými silami bojovať proti nadváhe, rôznym závislostiam a zlej životospráve. Ja som kvôli odfláknutej animácii vynechal originál a pravdepodobne vynechám aj túto sériu. Ale ak mi to z vás niekto odporúča, určite tomu dám šancu. Ale zatiaľ mi žiadny otaku nedal vedieť, že Jozef, toto musíš určite vidieť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Netflix, HBO GO alebo ...? Čo pozerať, kým odznie koronavírus?

Počujeme sa opäť na budúci týždeň a držte sa. Kukajte, sledujte, maniačte a nezabudnite: Keep Calm and watch anime. 🙂

Páčili sa vám anime novinky #25? Ktorá vás potešila najviac?

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -