piatok, 5 marca, 2021

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 33

-

KAPITOLA XXXIII

Ráno som zaspala do školy, čo znamenalo, že mi pri posteli postávala nahnevaná Randa a snažila sa ma zobudiť. Keď som pred hodinou otvorila oči, bolo pol jedenástej, takže teraz sa mi už dupľom neoplatí vstávať.

  „Randa…už sa mi vôbec neoplatí vstávať,“ zamrmlala som a pretočila sa na druhú stranu, kde stále padal tieň zo steny.

  „Nechcela som to hovoriť hneď, no vo dverách stojí pán Kyle.“ Okamžite som sa posadila a zrak upriamila na dvere, v ktorých naozaj stál uškŕňajúci sa Aaron. Vyzeral úžasne ako vždy.

  „Toto bola podpásovka, Randa,“ zamračila som sa na ňu, kým odchádzala z mojej izby. Nezabudla za sebou zavrieť dvere.

  „Čo tu robíš?“ spýtala som sa, keď si Aaron sadol na kraj postele.

  „Bál som sa, že ťa po ceste do školy uniesli mimozemšťania…no ty si bola zamestnaná snívaním o mne,“ samoľúbo sa uškrnul.

  „Sny bez teba si už ani neviem predstaviť,“ zasmiala som sa.

  „Čo keby sme z tých snov spravili realitu?“ spýtal sa.

  „Čo ak moje sny končia tým, že ťa zabijem?“

  „Dúfam, že to je aspoň smrť z enormného množstva sexu,“ pobavene som prevrátila oči.

  „No ale, ak si nezabudla, dnes sme mali mať opäť rande. Takže by si mohla vytrepať svoj pekný zadok z tej postele a ísť sa pripraviť. Jedine, že by si chcela zostať v posteli a naplniť tvoje sny,“

  „Idem sa obliecť a môžeme ísť,“ zasmiala som sa a radšej sa postavila. Nie som si istá, kam by to viedlo, ak by som zostala v posteli. Chémia medzi nami bola nepopierateľná.

  V kúpeľni som si rýchlo upravila vlasy, dala púder, voňavku a zamierila som k šatníku. Odtadiaľ som si vybrala obyčajné roztrhané modré džínsy a biele obtiahnuté tričko. Bolo to celkom obyčajné, no zároveň pohodlné.

  „Kam vlastne ideme?“ spýtala som sa, keď som prišla už oblečená pred neho.

  „Mal som pocit, že ovládaš slovo prekvapenie, no očividne nie. Uvidíš, nebuď zvedavá,“ s úsmevom sa postavil a spoločne sme sa pohli smerom ku dverám. Chytil ma za ruku a spolu sme sa pobrali dole, kde som ešte rýchlo nakŕmila psov.

  „Randa, prídem večer. Povieš to potom mame, prosím?“

  „Samozrejme. Zabavte sa,“ ozval sa Randin hlas z kuchyne. Bola som za ňu veľmi vďačná. Randa je niečo ako moja druhú mama. Pracuje pre nás už odkedy som bola malá, až sa niekedy čudujem, že to v tomto blázinci zvláda.

  Následne sme sa s Aaronom vybrali k jeho autu, kde mi otvoril dvere, nad čím som sa nepatrne pousmiala. Ihneď som pustila rádio a počkala, kým nastúpi aj on. Oprela som sa o sedadlo a nechala Aarona šoférovať, bohvie kam.

  „Dobre, Whiteleeová, plán sa trochu zmenil,**” oznámil mi Aaron, keď si prečítal správu, ktorá mu prišla.

  „Čiže som mohla spať ďalej?” Prevrátila som otrávene očami.

  „Hah…nie. Musím ísť niečo vybaviť, ale Tiff je vo Freddie’s, tak ťa vysadím tam a potom prídem. Môže byť?” Znovu som prevrátila očami, no pravdou bolo, že má naozaj zamrzelo, že nebudeme spolu. Toto malo byť naše ďalšie skutočné rande, čo sa mojej strany týka.

  „Jasné, aj tak som na teba nemala náladu.” Sladko som sa usmiala a pozrela sa naňho. Áno, tváril sa presne tak, ako som čakala.

  „To nahováraj niekomu inému Whiteleeová.” So smiechom sa naklonil ku mne a pobozkal ma. Ako som mohla niekedy v živote povedať, že Aaron Kyle nie je môj typ?

  „Čiže si mi vlastne iba spravil taxikára na rande s Tiff?” Spýtala som sa.

  „Všetko pokazíš. Zbohom!” zasmial sa a ukázal na dvere. Dala som mu ešte rýchlu pusu a vystúpila som. Tiff sedela aj s Brandonom a ešte jedným ich spolužiakom pri stole hneď vedľa okna. O niečom sa búrlivo rozprávali.

  „Ale ahoj, Šípková Ruženka!” Zvýskla Tiff hneď ,ako ma uvidela približovať sa. Okamžite sa postavila a vtiahla ma do objatia, akoby sme sa nevideli tri roky. Naposledy včera.

  „Ahoj…ahojte,” doplnila som so smiechom keď má pustila. Tiff si sadla na svoje miesto, zatiaľ čo ja som sa usadila vedľa Brandona.

  „Tak ako to pokračuje s Kyleom?” spýtala sa Tiff s úškrnom. „Už bolo aj niečo viac?”

  „Je to Aaron, preboha. Ako sa môžeš také niečo pýtať,” zasmial sa asi Josh.

  „Definuj niečo viac,” spýtala som sa s tajnou nádejou, že táto téma skončí skôr ako začala.

  „Sex.” Mykla Tiff ramenami a všetci ma pozorne sledovali.

  „Eh…” mala som zostať doma a spať.

  „Neverím, že Aaron s tebou chodí už viac ako dva týždne a ešte ste spolu nespali.” Bolo očividne, že Brandon ako Aaronov najlepší kamarát vedel, že sme spolu ešte nič nemali, preto sa do tejto témy nezapájal, no celkom by sa mi hodila jeho pomoc.

  „Dáte si ešte niečo?” ozval sa našťastie hlas čašníčky vedľa nás. Prvýkrát v živote som rada videla Colette. Vážne som to práve povedala?

  „Karamelové frappé,” povedala som okamžite.

  „Zas si musím vymeniť stoly,” prevrátila očami a zapísala moju objednávku.

  „Mala by si zmeniť pracovisko,” odvetila Tiff milo a otočila sa naspäť k svojim uškŕňajúcim sa kamarátom.

  „Ešte niečo?” spýtala sa ostatných.

  „Brokolicovú pizzu,” odvetil Brandon šarmantne sa oprel o stoličku.

  „Toto je kaviareň, nie reštaurácia,” Colette sa snažila vyzerať pokojne, ako to len išlo, no už len jej hlboké nádychy a výdychy hovorili o všetkom.

  „Och, myslela som, že ty si dievča na všetko.” Všetci sme vybuchli do smiechu a sledovali Colette odchádzať od nášho stola.

Zvyšok dňa prebehol výborne aj napriek tomu, že Aaron sa už nevrátil. Neviem kvôli čomu, iba mi napísal, že sa vidíme zajtra v škole.
Rozprávali sme sa o všetkom možnom – na tému sex už nedošlo – a naozaj som si to užila.

  Samozrejme, otec nebol doma, čiže som chvíľu posedeli s maminou v obývačke, porozprávali sme sa a pozreli časť nejakej reality show, ktorá práve išla v telke. Potom som sa uložila do vane, pustila si pesničky a oddala sa relaxu. Bolo to pár týždňov, ktoré zmenili chod môjho života od základu počínajúc Aaronom.

  Už sa nebojím priznať, že som sa doňho zaľúbila, pretože to je pravda. A aj napriek tomu, že je to Aaron Kyle, zatiaľ nám to naozaj klape. Rozčesala som si mokré vlasy, naniesla krém na tvár a po dlhom dni sa vybrala do postele.

  „Randa ma vpustila…” ozval sa hlas z tmy. Rýchlo som zasvietila a našla Aarona sedieť na mojej posteli. Bol mi otočený chrbtom, no už z jeho hlasu a energie som vedela, že niečo nie je dobre. Opatrne som podišla k posteli a sadla si vedľa neho.

  „Je všetko v poriadku?” spýtala som sa opatrne. Aaron sa otočil ku mne s očami červenými, akoby nespal týždeň. Nechcela som dať najavo, ako veľmi ma to zarazilo, no pravdepodobne si to všimol hneď.

  „Nevedel som, kam inam ísť…” okamžite som ho vtiahla do objatia a položila si bradu na jeho hlavu. Opatrne okolo mňa obmotal ruky a vydýchol.

  „To je v poriadku…môžeš sem prísť hocikedy,” zašepkala som.

  „Nespýtaš sa ma, čo sa stalo?” znel prekvapene.

  „Keď budeš chcieť, povieš mi to sám. Nemôžem ťa do toho nútiť,” presne to som neznášala. Keď ma ľudia nútili hovoriť im moje problémy.

  „Si úžasná, vieš o tom?” aj napriek situácii sa mi na tvári usadil príjemný úsmev.

  „Ľahni si,“ povedala som nakoniec a pustila ho. Chvíľu na mňa prekvapene pozeral, no nakoniec urobil, ako som povedala a ľahol si na pravú stranu postele čo najbližšie k stredu. Ja som si ľahla hneď vedľa neho, chytila ho za ruku a zhasla svetlo.

  „Vieš…ide o moju mamu,” povedal z ničoho nič, po dlhej chvíľke mlčania.

  „Stalo sa jej niečo?” Aaronova mamina bola naozaj ten najzlatší človek, akého som mala možnosť stretnúť.

  „Dá sa to tak povedať. S otcom boli svoji už 25 rokov, pomaly celá večnosť! A ten hajzel ju podvádza!” okamžite zaťal päste a zhlboka sa nadýchol. Ja tiež.

  „Preboha, Aaron, to má strašne mrzí!” prisunula som sa bližšie k nemu, vtisla svoju ruku medzi jeho zovreté päste a preplietla si s ním prsty.

    „Myslel som si, že sú šťastní, majú tak dobrý život, mama je úžasná, o všetko sa stará… a on je len obyčajný nevďačný hajzel, ktorý si ho nevie udržať v gatiach!” neviem, či som videla Aarona niekedy takto nahnevaného.

  „Ako ste sa to dozvedeli?” spýtala som sa po chvíli ticha, ktoré sprevádzalo len Aaronovo nahnevané funenie.

  „Napísal jej SMS. Chápeš? Nemal ani odvahu povedať jej pravdu do očí! Napísal jej, že…že odišiel s niekým, kto mu ukradol srdce a už bolo príliš neskoro na to, aby nám to povedal osobne.” Lámalo mi to srdce aj zaňho. Nevedela som si predstaviť, že by sa niečo také stalo nám.

  Áno, veľakrát som rozmýšľala o tom, že by to bolo jednoduchšie, keby s nami otec nežije, ale predsa len. Už to patrí k rutine, ktorú cez víkend treba podstúpiť, a neviem si predstaviť, čo by to spravilo s maminou.

  „Veľmi ma to mrzí…” zašepkala som a položila si hlavu na jeho rameno.

  „Prepáč, že som sem tak vpadol a aj že som sa vykašľal na naše dnešné rande,” zašepkal. Nevedela som o žiadnom inom spôsobe, ako ho presvedčiť, že mi to je úplne jedno a že si sem môže prísť, kedy bude chcieť. Tak som ho pobozkala. A očividne to potreboval tak zúfalo ako ja.

  Okamžite prevzal vedenie, pretočil sa na mňa a ruku položil na môj krk. Kolenom si spravil miesto medzi mojimi nohami, čo som mu okamžite dovolila.
  Chvíľu som bola rozrušená, že má prestal bozkávať, no hneď sa jeho pery presunuli na môj krk, myslela som, že vybuchnem. Zimomriavky mi naskočili po celkom tele, žalúdok zaplnili známe motýle a tým bolo povedané všetko.

  Bolo mi jedno, že som sa zaprisahala, že sa s ním nevyspím. Bolo mi jedno, že to, čo sa stane, bude mať rôzne následky.

  Všetko, na čom záležalo, bol on. Aaron Kyle, ktorého ústa už spočívali na mojom nahom bruchu. Jeho pery, ktoré posielali vlny iskričiek po celom mojom tele. Jeho ruky, ktoré sa ma dotýkali po celom tele a na miestach, kde sa ma dotkol zostávali teplé otlačky. Jeho hlas, ktorý bol tlmený, no aj tak, tak sexy, že keby stojím roztrasú sa mi kolená.

  „Whitel — Maddie,” zašepkal po chvíľke.

  „Naozaj to chceš?” pozrela som sa dole, kde v tejto chvíle bol Aaron.

  „Ako ešte nikdy,” zašepkal som naspäť s úsmevom. Našťastie, Aaron to povzbudilo, pretože sa zdvihol a dal mi ďalší bozk na pery. Bozk, ktorý ma nechal bez dychu a s hmlou v hlave. Nikdy som nemala takýto precítený bozk. Jeho pery ma bozkávali jemne, no s vášňou, boli tvrdé, no zároveň mäkké. Boli všetko, o čom som kedy snívala.

  Išiel na to pomaly. Až príliš. Znova si namiesto mňa predstavil keramickú bábiku a dotýkal sa ma, akoby ma každý jeden dotyk mohol zlomiť. No zato jeho jazyk robil presný opak. Cítila som šteklenie medzi nohami a vedela som, že teraz by má už nič na svete neprinútilo prestať a zastaviť ho.

Chcela som ho. Teraz.

  Pohla som panvou smerom hore a obtrela sa oňho. Získala som tým presne to, čo som chcela. Aaron zavrčal a jednou rukou mi chytil stehno priamo tam, kde mi končili kraťasky. A posúval ju vyššie, ničivo pomaly sa šplhal k okraju mojej spodnej časti pyžama, no nespustil zrak z mojich očí, akoby čakal, kedy ho zastavím.

  „Keď to fakt spravíme, už sa ma nezbavíš,” zachripel mi do ucha a pomaly oň obtrel pery, ktoré boli napuchnuté z toľkého bozkávania.

  „Hlúposť. Stále sa po mesiaci s tebou môžem rozísť,” povedala som s predstieraným pokojom, pretože vnútorne som šalela. Nevedela som totiž čo mám robiť. Prvýkrát som spala s Jamesom a boli sme obaja opití – s tým, že aspoň on vedel, čo ma robiť. A hlavne ten sex pre mňa neznamenal nič na rozdiel od tohto. Aarona som totižto ľúbila.
  On bol kráľ sexu a ja som ani nevedela, či už je čas vyzliecť mu tričko.

  „Tentokrát ti nedovolím odísť,” uškrnul sa. „Už budeš moja.” Vrece plne bláznivých motýlikov sa mi roztrhalo v podbrušku a naplnilo celé moje telo. Presne tak na mňa vplývali Aaronove slová.

  „Teším sa na to teda,” uškrnula som sa naňho. Potom som sa k nemu nahla a pobozkala ho. Ako môže mať niekto také dokonale pery? Pritiahla som si ho k sebe ešte bližšie cez ruku, ktorú som mala vmotanú v jeho vlasoch.
  Aaron mi zastonal do úst, lebo sme sa v tom pohybe o seba obtreli. Ani nie o sekundu mi to vrátil, načo tentokrát z mojich úst vypadlo zakňučanie.

  „Aaron.”

  „Niekto nám je tu už nedočkavý,” zachripel mi Aaron do ucha, ktoré hneď na to pobozkal.

  „Budeš si však musieť ale ešte počkať,” zamrmlal, keď sa odtiahol a zosunul sa nižšie a dal mi bozk na pupok, potom ďalší a ďalší…

  „Si veľmi vlhká,” zašepkal. A mal pravdu. Ešte nikdy som nikoho nechcela tak veľmi, ako Aarona teraz. A má pravdu. Cítila som ho každou jednou bunkou v mojom lete. Skôr, ako som si vôbec uvedomila, čo sa deje, mi vyzliekol tričko a ja som pred ním zostala takmer odhalená, no asi nikdy v živote som sa necítila tak pokojne a príjemne. Znie to hlúpo, ja viem. Aaron veľmi rýchlo stiahol tričko aj sebe a mne sa naskytla možnosť pozorne si prezrieť, čo je moje. Tmavé svalnaté telo, rozpálený pohľad, ktorý sa vpíjal do mojich pŕs a pery celé červené, akoby priam vábili tie moje.

  Keď sa Aaron naklonil, jeho pery sa o tie moje obtreli, no potom pokračoval cez moju sánku až na krk. Ušlo mi malé vzdychnutie, keď som zaklonila hlavu dozadu. Samozrejme, krk je slabé miesto každej ženy, o tom niet pochýb. Zatiaľ čo sa perami plne venoval vrchnej časti môjho tela, jeho ruky sa presúvali nižšie a nižšie. Cítila som, že keď zachytil lem mojich kraťasiek zneistel, no nevydržalo mu to dlho. V sekunde som mala preč všetko oblečenie, ktoré ma zahaľovalo.

  Zhlboka som sa nadýchla, keď sa Aaronova hlava stratila medzi mojimi nohami. Slastne som vzdychla, keď k už tak dobrej práci jazyka pridal aj prsty… a to som si zrovna povedala, že lepšie to už byť ani nemôže.

   Rýchlo som si ho pritiahla k perám, pretože to bolo presne, čo som potrebovala práve cítiť. Rukami som sa mu snažila nahmatať zapínanie tých sprostým džínsov, ktoré mal stále na sebe. Až som bola prekvapená, ako rýchlo sa mi to podarilo. Stiahla som mu ich ku kolenám, odkiaľ to už zvládol sám. A nakoniec totálne vyplašená vo svojom vnútri som sa odhodlala a stiahla mu aj boxerky. Teda jedinú vec, ktorá nám ešte stála v ceste.

  „Kašlem na to…“ zamrmlal a obtrel sa o mňa. Odtiahol sa od mojich pier a pozrel sa mi priamo do očí, akoby sa aj po tom všetkom chcel stále uistiť, či môže. Pohla som hlavou sotva o milimeter a so zatajeným dychom som čakala.

  Vnikol do mňa pomaly, no zároveň to bola tá najrýchlejšia vec v živote. Bol to skoro rok, odkedy som bola s Jamesom a nebudem klamať, znova som pocítila náznak bolesti a očividne si to všimol aj Aaron.

  „Si v..“ umlčala som ho bozkom a pohla panvou smerom k nemu. Bola to slasť, ktorú som bola ochotná podstúpiť aj napriek bolesti, o ktorej som vedela, že za chvíľku pominie.

  „Ani si nevieš predstaviť, ako dlho som čakal, kým budem môcť byť v tebe…“ popri rozprávaní sa mi perami obtieral o ucho, a hýbal sa vo mne akoby to bol jeho posledný deň na zemi. A presne to zapríčinilo môj druhý orgazmus v poslednej hodine.


  „Takto som si dnešný večer vôbec nepredstavoval,“ ozval sa Aaron do ticha, ktoré vzniklo okolo nás, keď sme sa uložili v mojej posteli. Ešte nikdy so mnou nikto okrem Cass v posteli nespal.

  „Môžeš mi veriť, že ani ja nie,“ uchechtala som sa. Na odhalenom pleci mi Aaron kreslil rôzne obrazce a občas mi venoval malý bozk do vlasov.

  „Aké je najšialenejšie miesto, kde by si chcela mať sex?“ spýtal sa bez akéhokoľvek zaváhania.
Zdvihla som hlavu z jeho hrude a pozrela sa naňho.

  „Čože?“ zasmiala som sa.

  „Naozaj. Prvé miesto, ktoré ti napadne,“ hoci sa uškŕňal, videla som, ako vážne svoju otázku myslí.

  „Ako prvé mi napadlo lietadlo. Ale bojím sa výšok a bolo by tam priveľa ľudí, čiže som väčšinou rada, keď dokážem kľudne sedieť. A čo ty?“ prekvapilo ma, ako uvoľnene som sa s týmto chlapom dokázala rozprávať.

  „Tobogán,“ odvetil bez premýšľania.

  „Tobogán? Je to vôbec možné?“ spýtala som sa.

  „Samozrejme. Treba nájsť nejaký poriadne dlhý, sadli by sme si do nafukovačky a ideš,“ perverzne na mňa žmurkol a pobozkal ma na sánku. Ale najviac ma potešili, že hovoril o nás a nie všeobecne o niekom.

  „Zaujímavé taktiež nemožné,“ nechcela som mu ničiť sny, no inak to nešlo.

  „Všetko sa dá, keď sa chce, Whiteleeová,“ pobavene som prevrátila očami.

  „A ty si očividne motivovaný skúsiť to za každú cenu,“ odvetila som.

  „My sme, nie ja. A keď bude treba, prenajmem aj celý aquapark, len aby sme nemali publikum,“ zasmiala som sa a nechala ho naďalej snívať svoj sen. Ešte chvíľu sme rozoberali otázky typu čo by si radšej, no potom na hodinkách už ukazovalo tri hodiny ráno, tak sme usúdili, že je najvyšší čas ísť spať. 

AARON Kapitola 33: Prechádzajúcu kapitolu tejto publikácie nájdete na tomto linku.

Zelený kocúr banner
zelenykocur.sk – zľava 5% s kódom: PLOTPOINT

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  SUPERDUDE #5: Alebo vývoj superhrdinstva na Slovensku!
- Advertisement -
- Advertisement -