Uplakaná Adele zo dňa na deň ruší koncerty! “Zničil nás Covid!”

-

Novinky

Britská speváčka Adele s plačom ruší svoje koncerty!

Po vydaní svojho albumu 30 malo nasledovať turné, ktoré malo začať už dnes, 21.1. v Las Vegas. Na poslednú chvíľu však Adele so slzami v očiach na svojom instagramovom profile oznámila, že koncerty ruší. Môžu za to oneskorené dodanie potrebných vecí a Covid.

adele ruší koncerty
Zdroj: Instagram

„Moja show nie je pripravená“

Video, ktoré Adele uverejnila na svoj Instagram, začína slovami:

„Ahojte, počujte, je mi to tak ľúto, ale moja show nie je pripravená. Vyskúšali sme absolútne všetko, čo sme mohli na to, aby sme to dali dokopy načas a tak, aby to bolo pre vás dostatočne dobré, no boli sme absolútne zničení oneskorenými dodaniami vecí a Covidom. Polovica môjho tímu má Covid, a tak bolo pre nás nemožné, aby sme dokončili show.“

Adele počas celého rozprávania tečú slzy a červené, opuchnuté oči naznačujú, že plakala už dlhú dobu pred natáčaním videa.

„Som hrozne smutná a hanbím sa“

V ďalšej časti videa sa speváčka obviňuje zo situácie a niekoľkokrát sa fanúšikom ospravedlňuje.

„Nemôžem Vám teraz dať, čo mám, som naštvaná a mrzí ma, že je to takto na poslednú chvíľu. Boli sme hore posledných 30 hodín a snažili sa to vyriešiť, no došiel nám čas. Som hrozne smutná a hanbím sa a veľmi sa ospravedlňujem ľuďom, ktorí znova cestovali.“

Popová hviezda týmto odkázala na jej predošlé zrušenie koncertov v roku 2017, kedy musela na poslednú chvíľu odvolať koncerty kvôli poškodeným hlasivkám. Zvyšok videa sa speváčka už len neustále ospravedlňovala a uisťovala fanúšikov, že koncerty budú, len neskôr.

„Naozaj ma to veľmi veľmi mrzí. Pracujeme už na preložení termínov, dokončím moju show a dostanem ju tam, kde má byť. Hrozne ma to mrzí, no bolo to nemožné. Boli sme kvôli tomu hore tak dlho, no jednoducho to nie je pripravené. Veľmi ma to mrzí. Prepáčte.“ 

adele ruší koncerty
Zdroj: hashtag.sk
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Jana Glovaťáková vydáva nový videoklip "Slobodná"! O čo ide?

Povzbudivé komentáre fanúšikov

Adele sa určite nemusí obávať, že by týmto stratila svojich fanúšikov. Už pár minút po uverejnení videa sa pod ním objavili povzbudivé komentáre, ktoré lajkli tisíce ľudí:

„Adele, zlato, neplač! Budeme tam, keď to bude pripravené. Ty vieš, čo je najlepšie pre teba a nás, tvojich fanúšikov.“

Ďalší z komentujúcich uisťoval speváčku, že všetci fanúšikovia to určite pochopia:

„Adele, milujeme ťa a som si celkom istá, že fanúšikovia to chápu.“

Podpora od verných fanúšikov po pozrení srdcervúceho videa pohladila na duši. Pre každého umelca je hrozné, keď musí zrušiť niečo, čo tak dlho plánoval. Dôležité však je zostať zdravý a neviniť sa za veci, ktoré, špeciálne v tejto nevyspytateľnej dobe, vôbec nemáme pod kontrolou.

Čo si myslíš o rozhodnutí Adele zrušiť koncerty? Bol by si naštvaný alebo by si mal pochopenie pre nemožnosť dokončiť prípravy koncertov? Daj nám vedieť v komentároch a pre viac noviniek z oblasti hudby, klikaj sem!

Zdroj: Instagram
Zdroj titulného obrázka: news.in-24.com

Ďalšie novinky

Populárne