pondelok, 16 mája, 2022

Red Bull Zjazd na doraz aj v roku 2022! Kedy a kde budú tieto preteky?

-

-REKLAMA-

Preteky na svahu – to je Red Bull Zjazd na doraz 2022

Viacero známych športovcov sa chystá užiť si netradičné preteky a zábavu na svahu. Športové podujatie Red Bull Zjazd na doraz prinesie kopec adrenalínu a rozprúdi zábavu v troch lyžiarskych strediskách na Slovensku – prvýkrát už v sobotu, 22. januára 2022 na Donovaloch. O týždeň na to sa uskutoční v Jasnej a túto mini sériu zakončí 5. februára Tatranská Lomnica.

-REKLAMA-

Účastníci, medzi ktorými bude aj kajakár Jakub Grigar či ďalší úspešní slovenskí reprezentanti, budú naraz vybiehať zo štartovej brány, snažiť sa čím skôr dostať k svojim lyžiam alebo snowboardu a prísť do cieľa, kde ich bude čakať dobrá nálada a hudobný set v podaní DJa EKG.

Bok po boku s úspešnými športovcami

Akcia Red Bull Zjazd na Doraz sa na Slovensku konala v priebehu rokov 2012, 2013 a 2014
dvakrát v Tatranskej Lomnici a dvakrát v Jasnej. V zime 2022 bude mať toto podujatie hneď tri zastávky a okrem spomenutých dvoch overených zahája celú sériu vo veľkom štýle Donovaly.

Red Bull Zjazd na doraz 2022
Zdroj: Filip Nagy – Red Bull Content Pool

Na štart sa chystá postaviť strieborný medailista z olympiády v Tokiu – Jakub Grigar, náš najlepší freestylový snowboardista – Samuel Jaroš, alebo 6-násobná majsterka sveta vo wakeskatingu – Zuzka Vráblová. Spolu s nimi sa na trať vydajú amatéri a nadšenci zimných športov – medzi ktorými budú aj populárni video makeri Matej „Selassie“ Slažanský či Miroslav Bača – a pokúsia sa zabojovať o to, kto príde do cieľa ako prvý. „Red Bull Zjazd na doraz beriem hlavne ako zábavu a teším sa, že si po dlhej dobe zapretekám v niečom, kde sa nemusím báť o to, či budem prvý alebo posledný, a bude to čisto o tom, aby som si to užil,“ komentoval Kubo.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako vyzeral tohtoročný French Open? Kto prekvapil a kto sklamal?

Vyhráva rýchlosť, ale aj štýl

-REKLAMA-

Výhru získavajú najrýchlejší traja v cieli v každej zo štyroch kategórií – ženy lyže, muži lyže, ženy snowboard a muži snowboard. Okrem toho však porota ocení aj jednu špeciálnu kategóriu, ktorou je najlepší kostým. Víťaz tejto súťaže bude mať navyše zaručené, že zaboduje aj počas après-ski párty, ktorú okrem spomínaného DJa EKG rozprúdi aj Jozef Eľko a.k.a. Bongoman Elizz.

Ako sa prihlásiť?

Každý účastník pretekov sa musí zaregistrovať na webe redbull.sk/zjazdnadoraz alebo v deň ich konania priamo na mieste medzi 10. a 15. hodinou. Registrácia je záväzná a neprenosná, pričom registrovať sa môžu iba osoby staršie ako 16 rokov. Ten, kto je mladší ako 18 rokov, musí mať podpísaný súhlas o účasti od svojho zákonného zástupcu.

Red Bull Zjazd na doraz
Zdroj: Red Bull

DÔLEŽITÉ: Podujatie sa riadi aktuálnymi hygienickými opatreniami vlády, takže maximálna kapacita je 100 účastníkov a za pravidiel režimu OP (očkovaní + prekonaní), čo sa v prípade nových nariadení môže meniť. Všetky info nájdete TU.

Všetky zástavky

  • 22. januára – Donovaly
  • 29. januára 2022 – Jasná
  • 5. februára 2022 – Tatranská Lomnica

Zapojte sa aj vy do akcie Red Bull Zjazd na doraz 2022 a vyhrajte prvenstvo! Plánujete sa zúčastniť alebo sa skôr budete len pozerať?

Zdroj: TS Red Bull
Zdroj titulného obrázka: Lukyn Wagneter – Red Bull Content Pool

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img