Red Bull Zjazd na doraz nás čaká aj v roku 2022! Kto bude dole ako prvý?

-

Novinky

Začiatok budúceho roka v duchu Red Bull Zjazd na doraz

Voskujte sklznice, brúste hrany. Extrémny masový zjazd sa na slovenské kopce vracia po siedmich rokoch. Red Bull Zjazd na doraz hľadá tých najrýchlejších zjazdárov a zjazdárky. V zime 2022 sa pôjde na doraz. Tri zastávky, tri zjazdovky a na štarte naraz 200 účastníkov.

Red Bull Zjazd na doraz
Zdroj: Red Bull

Krátky šprint, naskočenie do viazania a potom šúsom priamo do cieľa, odhodlane a bez zaváhania. To je Red Bull Zjazd na doraz. Registrácia je otvorená pre všetkých lyžiarov a snowboardistov so slabosťou pre rýchlosť a hromadné štarty. Poďte si užiť kopec adrenalínu a vrchol zábavy, zaistite si svoje miesto na štarte na redbull.sk/zjazdnadoraz.

Donovaly, Jasná a Tatranská Lomnica

Tri soboty na prelome januára a februára 2022 budú patriť vyznávačom rýchleho lyžovania a snowboardingu, ktorí si už brúsia zuby na svoje miesto na štarte, ale nezabúdajú brúsiť ani hrany. Red Bull Zjazd na doraz zaháji svoju trojtýždňovú šnúru na Donovaloch už 22. januára 2022. Druhá zastávka bude v Jasnej 29. januára 2022 a tá záverečná sa presunie pod tatranské štíty, 5. februára 2022 sa zjazdári a zjazdárky stretnú v Tatranskej Lomnici.

Red Bull Zjazd na doraz
Zdroj: Matus Rendek – Red Bull Content Pool
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Azerbajdžanské double Red Bullu! Monoposty Ferrari preteky nedokončili!

Príďte si užiť zimnú šnúru extrémnych zjazdov a kopec adrenalínu. Či už budete účastníkom, alebo sa popri trati chystáte fandiť svojim favoritom, na každej zastávke vás čaká aj vrchol zábavy. Poriadna after párty na svahu predsa nemôže chýbať!

Registráciu a viac informácií nájdete na redbull.sk/zjazdnadoraz a určite si pozrite aj teaser.

Tak čo, vidíme sa začiatkom budúceho roka na tejto adrenalínovej akcii? Zapojíte sa aj vy, trúfate si?

Zdroj: TS Red Bull – Monika Viňanská
Zdroj titulného obrázka: Dominic Zimmermann – Red Bull Content Pool

Ďalšie novinky

Populárne