The Book of Boba Fett ukazuje nový teaser! Toto nás čaká koncom roka!

-

Novinky

Nový teaser na seriál The Book of Boba Fett

Už v decembri nás čaká návrat legendárneho bounty huntera známeho ako Boba Fett. Lovecká ikona dostane vlastný seriál The Book of Boba Fett, ktorý nadviaže na udalosti, ktoré sme videli vo fantastickom seriáli The Mandalorian. Nedávno sme mohli vidieť trailer, ktorý nám novinku predstavil bližšie a tentokrát nám The Book of Boba Fett ukazuje nový teaser, ktorým sa pripomína. Na čo sa môžeme tešiť?

Novinka nás opäť vtiahne do pocitu nostalgie. Nielenže sa vráti táto legendárna postava, ale taktiež s ňou aj prostredie, ktoré má nádych originálnej trilógie. My sa preto už skrátka nevieme dočkať. Predstaviteľ Fetta, herec Temuera Morrison sa ukázal už v seriáli The Mandalorian, kde bol síce len pár epizód, no srdcia fanúšikov sa aj tak rozbušili a oči rozsvietili.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Falcon a Winter Soldier - Epizoda 1: New World Order

Stará postava, nový príbeh

Seriál The Book of Boba Fett síce prináša starého, dnes už ikonického lovca, no prichádza s veľkou zmenou. Už to ďalej nebude ten starý Boba Fett, ktorý nepozná kompromis a ide mu len o zisk, to nie. Podľa všetkého nás čaká nová verzia, ktorá už zostarla a hľadá spôsob ako naďalej prežiť, no tentokrát ako boss podsvetia. Svojho predošlého šéfa upratal a zasadol na jeho miesto. Chce vládnuť, no byť férový.

The Book of Boba Fett trailer
Zdroj: youtube.com

Verím, že seriál naozaj zaujme fanúšikov Star Wars série a na svoje si prídu rovnako starší, ako aj mladší diváci. Môžeme vás taktiež potešiť tým, že o seriál sa opäť postarajú Jon Favreua, Dave Filoni a taktiež aj Robert Rodriguez s Kathleen Kennedy. Hudobnú stránku seriálu pokryje fantastický Ludwig Göransson.

Seriál bude dostupný na Disney+ už koncom tohto roka, presnejšie 29. decembra. Disney si pre nás tak nachystalo príjemný povianočný darček, na ktorý sa už skrátka nevieme dočkať.

Tak čo, tešíte sa na The Book of Boba Fett rovnako ako my? Máte radi túto legendárnu ikonickú postavu?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne