PÁN PRSTEŇOV: Amazon predstavuje prvý teaser a nový oficiálny názov!

-

Novinky

Amazon Prime Video predstavuje svoj seriál – Pán Prsteňov!

Streamovací moloch Amazon Prime Video dnes prišiel vytasil prvý teaser na ich seriál Pán prsteňov. Toto štýlové oznamovadlo odhalilo aj oficiálny názor. Viac nám toho prakticky neukáže, ale zato môžeme počuť prvý hudobný motív, ktorý nápadne pripomína soundtrack pôvodného Pána prsteňov (2001-2003) od skladateľa Howarda Shora.

Najdrahší seriál histórie s rozpočtom 465 milónov dolárov len na prvú sériu má dátum vydania 2. september 2022. Takže už o osem mesiacov nás čaká návrat do Stredozeme. Oficiálny názov seriálu je „Lortd of the Rings: Rings of Power„. Ak si myslíte (rovnako ako pôvodne ja), že je teaser iba obyčajný 3D render, tak ste sa mýlili. Tento teaser bol rukodielne vytvorený ako môžete vidieť nižšie.

Pán prsteňov amazon teaser Logo 04
Zdroj: Amazon Prime Video tipy CZ/SK
Pán prsteňov amazon teaser Logo 04
Zdroj: Amazon Prime Video tipy CZ/SK

Súčasťou tímu, ktorý teaser pripravil, je Douglas Trumball – poradca pre špeciálne efekty. Je držiteľom ceny Akadémie Oscar, ktorý pracoval na legendárnych filmoch: 2001: Vesmírna odysea (1968), Blízke stretnutia tretieho druhu (1977), Blade Runner (1982) a plno ďalších.

Pán prsteňov Logo 02
Zdroj: Amazon Prime Video tipy CZ/SK

K teaseru sa vyjadril takto: „Chceli sme, aby kov žiaril, aby bolo jasné, že to, čo vidíte, je skutočný rozžhavený kov. Tak sme niektoré zmiešali, aby sme vytvorili cielený efekt. Nakoniec sme použili zmes bronzu a hliníku“. Remeselníkom, zodpovedným za toto krásne dielo je zlievač Landom Ryan, ktorý má cez 28 rokov praxe.

Pán prsteňov Logo 02
Zdroj: Amazon Prime Video tipy CZ/SK
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Koleso času: Keď je moc v rukách žien! Aká je novinka od Amazonu?

Tešíte sa na návrat do Stredozeme v novom seriáli od streamovacej služby Amazon Prime Video? Alebo sa po trilógii Hobit skôr bojíte? Páčil sa vám po výtvarnej stránke teaser na seriál Pán prsteňov od streamovacej služby Amazon Prime Video?

Zdroj: Youtube.com, TheOneRing.net

Zdroj titulného obrázku: slashfilm.com

Ďalšie novinky

Populárne