streda, 30 septembra, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #6

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #6

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch, ktoré ste zrejme nevedeli!

Dva a pol chlapa

Dva a pol chlapa
Zdroj: tvreboots.com

Ako iste viete, v seriáli Dva a pol chlapa hrá herec Jon Cryer mladšieho brata Charlieho (Charlie Sheen) – Alana. Vedeli ste však, že v skutočnosti je Cryer od Sheena o rok starší?

Futurama

-REKLAMA-

Futurama
Zdroj: thenatterbox.com

Vedeli ste, že číslo Benderovho apartmánu – 00100100 – je v skutočnosti binárne číslo, ktoré označuje symbol amerického doláru?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #12

Simpsonovci

Simpsonovci
Zdroj: hollywoodreporter.com

Určite považuje každý z nás tento seriál za legendu a musíme povedať, že seriál legendou aj v skutočnosti je. Jedná sa totižto o najdlhšie bežiacu show v histórii ako aj najdlhšie bežiaci animovaný seriál.

Castle Rock

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: nexter.org

V seriáli hrá herec Bill Skarsgård, ktorý si zahral vo filme IT desivého klauna Pennywisea. Seriál aj film sú výtvorom spisovateľa Stephena Kinga.

Teória veľkého tresku

The Big Bang Theory
Zdroj: staynerd.com

V pôvodnej pilotnej epizóde, ktorá sa nedostala na televízne obrazovky bola znelkou seriálu pieseň „She Blinded Me With Science“ od Thomasa Dolbyho. Ako však vieme, tá sa v skutočnosti nepoužila. Na pieseň sa v seriáli nezabudlo úplne, počuť ju môžeme v jednej z epizód (The Lizard-Spock Expansion), keď začne Howardovi (Simon Helberg) zvoniť mobil.

LazyTown

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: theverge.com

Spomínate si na Robbieho Rottena zo seriálu LazyTown? Myslím si, že to je skôr len rétorická otázka, keďže sa jedná o legendu. Herec Stefán Karl Stefánsson to však nemal ľahké, už dlhšiu dobu bojoval s rakovinou, avšak 21. augusta svoj boj, žiaľ, prehral.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriály na Netflixe: 5 tipov na menej známe, ale aj veľmi kvalitné kúsky

Big Little Lies

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: comandosfilmes.com

Viete si predstaviť tento seriál bez Nicole Kidman? Nuž, bola tu šanca, že by sa v ňom neobjavila. Mala si totižto zahrať vo filme Wonder Woman, avšak ponuku odmietla, nakoľko by nestíhala točiť Big Little Lies.

Sopranovci

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: elplural.com

HBO sa bálo, že ľudia si budú myslieť kvôli názvu seriálu, že sa dej točí ohľadom hudby. Práve vďaka tomu sa nachádza v logu zbraň. Spoločnosť zvažovala pre show taktiež iné názvy, ako napríklad „Made in New Jersey„.

Rick and Morty

rick and morty
Zdroj: twitter.com

Tématická hudba seriálu je paródiou na sci-fi seriály „Doctor Who“ a „Farscape„.

Stranger Things

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: pinknews.co.uk

Outfit, ktorý nosila Eleven (Millie Bobby Brown), sa skladá z ružových šiat a blond parochne. Nepríde vám to akési povedomé? Je vraj možné, že sa jedná o referenciu na film E.T. – konkrétne na jeho maskovanie.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #6? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -