pondelok, 27 júna, 2022

Zombíci, čarodej Spider-Man a ďalšie bizarnosti odhaľuje What If…? trailer od Marvelu!

-

-REKLAMA-

What If…? trailer od Marvelu odhaľuje kopu bizarností!

Marvel je späť so svojím pravidelným obsahom. Posledné mesiace prežívajú Marvel fanúšikovia splnený sen. Takmer celý polrok nás toto štúdio zásobuje novými epizódami z milovaného Marvel Cinematic Universe na týždennej báze. Za sebou máme už WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier a pomaly končí už aj Loki. Včera dokonca do kín dorazila už aj konečne filmová pecka Black Widow, na ktorú sme čakali od marca minulého roka.

Najnovšie predstavuje Marvel trailer na seriál What if…?, ktorý bude ich prvý pokus zaujať ľudí animáciou. Nebude to však kto vie aká lacná animácia, ale prepracovaná s vlastným štýlom. I keď si na to treba trošku zvyknúť. Uvidíme, či vlastne bude šou patriť do takzvaného kánonu ich univerza, no keďže je oficiálne seriál zaradený do zoznamu Marvel Cinematic Universe projektov, určite bude mať nejaký dopad na dianie celého veľkého príbehu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Disney Plus prichádza na Slovensko! Takto vyzerá jeho ponuka!
-REKLAMA-

Predsa len sa v ňom ukážu bytosti “The Watchers”, ktoré by mali byť veľkou súčasťou budúcnosti MCU. Čo poteší asi každého fanúšika, je to, že si takmer všetky postavy nadabovali aj ich hraní herci. Ostatne to môžete počuť už aj v ukáže. Pre Chadwicka Bosemana tak išlo o jeho poslednú rolu ako T’Challu. Úprimne som prekvapený, že sa v traileri ukázal aj Spider-Man, keďže túto postavu stále vlastní štúdio Sony. O to viac sa však ukazuje, aká je sila univerza Marvelu silná, a že nás čaká ešte naozaj pestrá budúcnosť s mnohými postavami v príprave.

Čo hovoríte na What If… trailer? Páči sa vám táto zmena od Marvelu? Ste radi, že Marvel skúša robiť aj takéto projekty?

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázku: sohu.com; youtube.com

-REKLAMA-
Filip Scherhaufer
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img