štvrtok, 5 augusta, 2021

Warzone: Ach, zasa padli servery? Takto to môžete veľmi jednoducho zistiť!

-

-REKLAMA-

Padli Warzone servery? Zistite to!

Určite ste sa v minulosti stretli s tým, že ste sa skrátka nevedeli napojiť hry. Samozrejme, chyba môže, no nemusí byť na vašej strane. Často sa stáva, že servery vypadávajú a hráči sa nemôžu napojiť a hrať. Zapnete Warzone s otázkou padli servery? Neviete odpoveď a bojíte sa, či náhodou nejde o problém na vašej strane? Nemusíte, prinášame vám článok, vďaka ktorému zistíte veľmi jednoducho, či zasa padli servery alebo Warzone beží. Poďme sa na to pozrieť.

Warzone padli servery
Zdroj: callofduty.com

-REKLAMA-

Treba si hneď na úvod povedať, že padnuté servery dokážu predstavovať veľmi nepríjemný pocit najmä preto, lebo s tým nič nespravíte. Je veľmi zlé, keď tak veľká hra, akou je Warzone, dostane takýto výpadok. Potvrdzuje to aj výpadok hry Apex Legends, ktorú ešte začiatkom tohto mesiaca hackli do štádia, kedy hra nebola hrateľná, hoci servery bežali.

Call of Duty: Warzone patrí nepochybne medzi tie najväčšie battleroyale hry, no všeobecne ide aj o jednu z najhranejších multiplayerových hier na celom svete. Je až obdivuhodné, koľko hráčov sa hre podarilo zaujať, keďže na hernom trhu sa nachádza len od marca minulého roka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex Legends zažíva útok hackerov, dôvodom je nehrateľnosť Titanfallu!

Bežia servery v poriadku?

-REKLAMA-

Prejdime však k tomu podstatnému. Dokáže byť naozaj zarážajúce, keď servery hry s tak veľkou hráčskou základňou padnú a vy sa skrátka neviete napojiť do hry. Vždy, keď sa toto stane, tak sa každý hrnie na internet a hľadá, či Warzone servery padli alebo bežia tak, ako majú.

Warzone padli servery
Zdroj: Screenshot/support.activision.com

Aktuálne servery bežia úplne v poriadku a nemajú žiaden výpadok. Ak sa pýtate, odkiaľ máme túto informáciu, tak kto by to bol čakal, ale z oficiálneho webu Call of Duty, ktorý monitoruje status online služieb.

Stránka je neustále aktualizované a kontroluje, či bežia všetky online služby tak, ako by mali. Pochopiteľne, v momente, kedy je s niečím problém, tak okamžite upozorní hráčov, že Warzone servery padli a teda nejde o chybu na strane hráčov.

Je tu aj alternatíva

V prípade, že by sa vám nechcelo sledovať nejakú stránku, tak je tu aj alternatíva, vďaka ktorej môžete zistiť, či je výpadok. Stačí vám len sledovať oficiálny účet podpory Activisionu na Twitteri. Účet uverejňuje aktualizácie týkajúce sa súčasných problémov pri hrách ako je práve Warzone a dáva hráčov vedieť, keď sa niečo deje.

Na tomto Twitter profile toho nájdete podstatne viac než len informácie o výpadkoch. Activision Support sem dáva informácie o tom, v akom štádiu sa nachádzajú opravy rôznych bugov a kedy budú odstránené. Takže ak vás zaujímajú takéto veci, tak určite odporúčame sledovať aj tento zdroj.

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: callofduty.com, dexerto.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img