štvrtok, 5 augusta, 2021

Posledná séria The Walking Dead má nový trailer plný spomienok! Kedy začne koniec?

-

-REKLAMA-

The Walking Dead má nový trailer na poslednú sériu!

The Walking Dead má konečne nový trailer na 11. sériu. Kedysi sme si z toho robili srandu, že The Walking Dead je seriál, ktorý nevie kedy skončiť. Mal roky svojej obrovskej slávy ale aj roky sklamaní a slabých výsledkov. Seriál však skutočne prichádza do svojho konca a to s pomerne dobre hodnotenými poslednými sériami. O tom, že fanúšikovia, ktorí vám teraz vravia, ako boli posledné série The Walking Dead úžasné naozaj neklamú, vás už presvedčí nová ukážka.

Zábery z poslednej série zatiaľ vyzerajú famózne a epicky. Človek by ani nepovedal, že ide stále o jeden a ten istý seriál. Aj keď sme teda za tie roky stratili veľa hlavných hercov, koniec dokáže byť stále veľmi zaujímavý, keďže za roky vysielania išlo vždy každej postave o jeden cieľ. Prežiť a vytvoriť nový svet. Naša rodinka teda vstupuje do poslednej etapy a tentoraz sa postavia ich doteraz najväčšiemu protivníkovi.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Filmový týdeník: Fallout, Rambo 6 a mnohem víc

Trailer nám prezradil, že posledná séria bude rozdelená do troch častí. Prvá sa začne vysielať už 22. augusta, zatiaľ čo druhá a tretia dorazia niekedy v roku 2022. Ak by som mal povedať za seba, čo od tohto konca čakám, je to hlavne jeden pekný uzavretý koniec, ktorý nechcem aby bol príliš prepojený s ostatnými seriálmi a filmami. The Walking Dead si zaslúži byť samostatnou jednotkou, aby si ho mohli pozrieť ďalšie generácie ako jeden pekný celok. Verím však, že tvorcovia v tomto bode nesklamú.

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: in.ign.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img