štvrtok, 5 augusta, 2021

Po filme Luca prichádza Turning Red! Ako vyzerá trailer na novú Pixarovku?

-

-REKLAMA-

Turning Red má prvý trailer

Pixar na nás poslednú dobu útočí so samými originálnymi projektami a my nemôžeme byť šťastnejší. Nový film s názvom Turning Red bude už štvrtý nový po sebe idúci projekt od Pixaru, ktorý nemá žiadne spojenie s predošlými sériami. Po tom, ako fantasticky dopadol film Soul a ako skvelo nás zabavil Luca, sa teda nedá čakať nič iné, len ďalšia pecka.

Čím sa bude nový projekt líšiť je, že na ňom tentokrát pracovalo mnoho tvorcov z Kanady. Aj preto bude nová snímka zasadená do Toronta v Kanade. Hlavnou hrdinkou nového príbehu bude Mei Lee, 13-ročné dievča, ktoré keď sa moc nadchne alebo vzruší, sa premení na obrovskú pandu červenú. No a keďže sa v tomto veku len ťažko dokážete ovládať, premeny sa budú diať prakticky stále.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  CONJURING 3: Zavŕšenie trilógie V zajatí démonov dostalo prvý trailer!

Ako už nám ukázal aj trailer, Mei Lee bude mať mamu, ktorá sa o ňu bude báť viac než by mala. Podobne ako v ukážke, bude ju nasledovať prakticky všade. Film zatiaľ vyzerá naozaj nádherne. Opäť je animácia o niečo pestrejšia a zvláštnejšia, ako v prípade filmu Luca. Pixar malo skutočne ťažký rok, keďže ich všetky posledné filmy počnúc Onward sa stali len lákadlami na streamovaciu platformu Disney Plus. Všetky tak vychádzali v online podobe a len za cenu mesačného poplatku platformy. Turning Red teda bude konečne ich prvá príležitosť mať z filmu výťažok z kín (myslené v USA). Americká premiéra je zatiaľ stanovená na 11. marca 2022.

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: consequence.net

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img