streda, 20 januára, 2021

Zack Snyder odhalil Supermana v čiernom kostýme! Kedy bude trailer?

-

Superman v čiernom kostýme

Sú to roky, čo fanúšikovia filmov Zacka Snydera a komiksov spoločnosti DC čakajú na svoju hranú verziu Justice League. Príbeh, ku ktorému sa budovali filmy Man of Steel a Batman v Superman: Dawn of Justice, sa totiž stále pripravuje, no už čoskoro ho naše oči budú môcť vidieť. Zack Snyder preto postupne odhaľuje scény, na ktoré sa môžeme vo filme tešiť. Práve dnes nás potešil jednou, na ktorú vskutku mnoho ľudí čakalo.

Ak ste náhodou zmätení z textu vyššie, že veď film Justice League už predsa vyšiel, dovoľte mi vyviesť vás z omylu. V kine sa objavil projekt s názvom Justice League, no ten nemal nič spoločné s filmom, ktorý mal vyjsť. Štúdio Warner Bros, ktoré za touto verziou stálo, totiž zobralo nakrútený film Zacka Snydera a upravilo ho do svojej podoby. Veľa scén pretočili, aby boli vtipné, film bol farebný ako rozprávka, mal jednoduchý krátky dej a silou mocou mal pripomínať filmy štúdia Marvel.

-REKLAMA-

justice league
Zdroj: hdwallpapers.in

Čierny kostým

Režisér Zack Snyder však s touto verziou nemal nič spoločné. Fanúšikovia si to ihneď všimli, a tak roky začali ukrutne bojovať za vydanie jeho verzie. Nemožné sa stalo skutočným a my naozaj už o rok uvidíme film, ktorý mal vyjsť. Temný, dlhý (cez 4 hodiny), plný epických tém z komiksov v jedinečnom vizuálnom štýle Zacka Snydera, ktorý bude pokračovať v príbehu z predošlých dvoch filmov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Batman, Justice League, Suicide Squad a ďalšie trailery z DC Fandome!

Táto verzia bude mať plno nových a odlišných scén, medzi ktoré sa zaradí aj vzkriesenie Supermana, ktoré bolo v kinoverzii kompletne pretočené. Aby nám to Snyder dokázal, rozhodol sa vydať krátku 10 sekundovú scénu, v ktorej odhalil Supermanov kostým, ktorý vo filme bude mať. Všimnite si aj rozmery obrazu, ako je film natočený. Snyder film nakrútil na starý spôsob Európskeho widesreenu, takže film bude vyzerať ako staré klasiky (ako veľké kocky).

Trailer už čoskoro

Čierny kostým je teda vec, ktorú netreba skalným DC fanúšikom predstavovať. Ide o integrálnu súčasť Supermanovho vzkriesenia a Snyder to narozdiel od štúdia vedel. Supermanova linka bude v tomto filme vskutku zaujímavá, keďže v kinoverzii sme z nej nevideli skoro vôbec nič.

Už čoskoro sa dočkáme špeciálneho Comic-Conu len pre DC fanúšikov s názvom DC Fandome. Snyder stihol prezradiť, že práve tam sa dočkáme prvého traileru, ako aj potvrdenia názvu a formátu v akom film vyjde. Stále sa totiž nevie, či HBO Max, platforma na ktorej film vyjde, ho odvysiela ako epizódy alebo celý film. To všetko sa dozvieme už o necelý mesiac.

Páči sa vám Superman v čiernom kostýme? Tešíte sa na Justice League?

Zdroj: Justice Con

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
I want to be Ben Affleck
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -