streda, 3 marca, 2021

AKTUÁLNE: Režisérsky zostrih Justice League oficiálne potvrdený! Kedy ho uvidíme?

-

Režisérsky zostrih Justice League je skutočnosť!

Budú to už tri roky od vydania neslávne známeho filmu Justice League. Komiksovky od spoločnosti Warner Bros, ktorá mala spojiť filmy ako Man of Steel a Batman v Superman a začať vlastnú dráhu Avengers univerza pre postavy DC. Bohužiaľ, vďaka pletkám so štúdiom sme tento film nikdy nevideli.

Do kín sa totiž dostala upravená dvojhodinová verzia, ktorá bola plná pretočených scén a nasilu dorobeného humoru. O tú sa postaral Josh Whedon, ktorý sa stal vďaka tomu prakticky najnenávidenejším režisérom v očiach DC fanúšikov. Pôvodný režisér, Zack Snyder (režisér filmov Man of Steel a Batman v Superman: Ultimate Edition), totiž musel z projektu náhle odstúpiť kvôli úmrtiu jeho dcérky, ktorá spáchala samovraždu. Tento akt využilo štúdio na prerobenie Justice League v ich menšiu Marvelovku, ktorá im však riadne vybuchla do tváre.

Trailer z pôvodného zostrihu filmu vydaný v roku 2016 keď mal projekt v rukách ešte Zack Snyder

-REKLAMA-

Každý fanúšik filmov Zacka Snydera totiž vedel, že toto nebola verzia, ktorá mala byť vydaná. Prakticky od prvého dňa sa teda začali fanúšikovia búriť a vytvárať petície, aby štúdio vydalo Snyder Cut verziu Justice League, teda pôvodný zostrih. Z tohto hnutia sa stala masívna kampaň, ktorá spojila všetkých fanúšikov a niekoľko rokov bojovala proti hlúpym rozhodnutiam štúdia Warner Bros.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Najlepšie filmy poslednej dekády 2010/2020! Ktoré to sú?

Dámy a páni, dnešný deň sa zapíše do filmovej histórie, keďže títo fanúšikovia svoj boj práve vyhrali. Zack Snyder spolu s Henrym Cavillom, predstaviteľom Supermana, oficiálne oznámil, že jeho verzia Justice League, ktorá dostala názov Zack Snyder’s Justice League, oficiálne dorazí do všetkých domácností na platforme HBO Max už v roku 2021.

Prečo tak neskoro? Zack totiž ide dorobiť scény, ktoré vďaka skorému odchodu nestihol. Využije na to rozpočet ďalších 20 miliónov dolárov. Film by mal mať vo výsledku minutáž okolo štyroch hodín. Pôjde teda o temnú komiksovku, na akú nás Snyder pripravoval svojimi predošlými dvoma DC filmami. Dnešok sa teda zapisuje ako obrovský deň výhry fanúšikov nad filmovým štúdiom a my veríme, že vízia Zacka Snydera s jeho hrdinami bude ešte pokračovať.

Čo hovoríte na oficiálne oznámenie Snyderovho zostrihu Justice League? Ste pripravení?

Zdroj: pressroom.warnermediagroup.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -