pondelok, 14 júna, 2021

Skupina H16 vydáva novú pieseň so zástupcami novej školy! Ako znie?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Skupina H16 a newschool rapperi?

Ak ste milovníkmi slovenského rapu, tak musíte poznať legendárnu skupinu H16. Rapperi, ktorí začali svoju kariéru debutovým albumom Kvalitný materiál vydávajú v zoskupení piesne už dlhé roky. Skupina H16 taktiež patrí medzi tie, ktoré si vážia newschool rapperov a chcú dať každému šancu na spoločných featoch. Medzi takéto spolupráce patrí taktiež nová pieseň, ktorá bola vydaná pod RukaHore. Na koho všetkého sa môžete v piesni tešiť a čo prináša? Poďme sa na to pozrieť!

Skupina H16
Zdroj: Rukahore.sk

Nadupaná zostava

-REKLAMA-

Samotný Majk Spirit postupne informoval na svojich sociálnych sieťach o jednotlivých skladbách z nového albumu. Z toho, čo napísal, niet pochýb o tom, že H16 nestratila nič na kvalite a originalite, práve naopak. H16 si na svoj aktuálny album LOCKDOWN MUSIC pozvala skutočne silný zástup hostí, pričom väčšina z nich sa predstavila práve na čerstvom tracku „Zlom väz“. Do hudby, ktorá rovnako ako samotný názov vzdáva hold kultovej veci „Break Ya Neck“ od Bustu Rhymesa doplnili okrem chalanov z H16 aj lídri novej rapovej vlny  – Dokkeytino, Sak10denz, Pridenyyy, Radikal Chef a Yungfakgod.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Šoubiznis ako umenie? Tak to v žiadnom prípade!

Táto kombinácia v sebe skrýva veľký potenciál, keďže sa môžeme tešiť na prepojenie takzvanej starej a novej školy. Okrem toho, že H16 dala priestor mladým talentom svedčí aj vizuál ku skladbe, kde sa za režisérskou stoličkou objavil Daniel Kristl, známejší pod pseudonymom Danpingdon, ktorý sa za uplynulý rok staral o jedny z najkvalitnejších videoklipov v prostredí rapovej scény Slovenska a Česka

-REKLAMA-

Tak čo? Ako sa vám páči novinka od H16? 

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Zdroj titulného obrázku: Refresher.sk

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img