sobota, 10 apríla, 2021

Shadow Warrior 3: Aj Deadpool by závidel tak vtipnú a brutálnu postavu!

-

Shadow Warrior 3: Vtipná a brutálna postava

Nedávno sa nám predstavil cinematic trailer ako aj gameplay na pokračovanie hry Shadow Warrior 3. A celé hrá je totálne šialená. Odohráva sa v šialenom prostredí, zabíjate v nej ešte šialenejších protivníkov a máte k dispozícii najšialenejšie zbrane, aké som kedy videl.

-REKLAMA-

A k tomu má táto strieľačka a behačka v jednom neuveriteľne ukecaného a vtipného hlavného hrdinu, ktorého by závidel určite je Deadpool. Obaja sú vraždiace mašiny, ktoré ustavične kecajú a robia si posmešky aj z tých najdesivejších nepriateľov.

Ale hra nebude len o klasickom vraždení. Bude o veľmi originálnom vraždení :D. K tomu vám dopomôže poriadne pestrý arzenál zbraní, ktoré vám nielen vyčarujú úsmev na tvári, ale aj pomôžu k šialenej akcii. Môžete sa o tom presvedčiť sami v 17-minútovom gameplayi, ktorý nešetrí originálnymi nápadmi, ale aj hláškami!

-REKLAMA-

Aby bola vaša symfónia smrti ešte coolovejšia, budete môcť kombinovať svoju ohromnú palebnú silu s ničivo presnými údermi katany. Démonické hordy nebudú vedieť kde a čo skôr. A to nebude všetko. Aby ste boli ešte efektívnejším zabijakom, k dispozícii budete mať aj svoju rýchlosť a pohyblivosť.

Nonstop šialená akcia!

Takže sa pripravte na šialené skoky, vzdušné potičky, beh po stene, dvojité skoky s rozseknutím a vďaka novému efektnému háku budete môcť toto všetko doslova prekombinovať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Na novú Batmanovku si počkáme! Hra Gotham Knights bola preložená!

Shadow Warrior 3
Zdroj: shadowwarrior.com

Svojich nepriateľov budete môcť nielen masakrovať, ale aj okrádať o ich špeciálne pohyby, vďaka ktorým uvoľníte v sebe nezastaviteľnú zúrivosť ako aj mocnú mágiu. A stále to nie je všetko! Všetky arény ako aj lokácie budú doslova preplnené nebezpečnými štruktúrami a zariadeniami. Ich aktiváciou nastane doslova masakrálne šialenstvo, ktoré podporí vašu kreatívnu ofenzívnu stratégiu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prvé fotky z Mortal Kombat filmu sú zverejnené! Koho nám odhalili?

Celý príbeh sa bude odohrávať v Neo Feudálnom Japonsku. Čaká vás bájna ázijská krajina preplnená mágiou a technológiou starodávnych samurajov, ktorú teraz prepadli démonickí yokai (démoni) z japonského folklóru.

Shadow Warrior 3
Zdroj: shadowwarrior.com

Jediné, čo nám chýba k dokonalej spokojnosti, je dátum vydania hry. Tvorcovia sľubujú rok 2021, ale konkrétnejšie sme sa zatiaľ nič nedozvedeli. Verím, že toto predsavzatie sa im podarí splniť a túto šialenú hru si zahráme už čoskoro.

Lebo rok 2021 zatiaľ teda moc kvalitných hier teda nepriniesol.

Tešíte sa na túto hernú šialenosť s názvom Shadow Warrior 3?

Zdroj: shadowwarrior.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img