utorok, 30 novembra, 2021

Seriál Tiger King sa dočkal novej epizody! Aké novinky sme sa dozvedeli?

-

-REKLAMA-

Tiger King a nová epizóda?

V posledných týždňoch sa kvôli karanténe nevieme vyslobodiť z nudy. Táto karanténa pochádza z obáv, ktoré sa zhromažďujú okolo nového vírusu COVID-19. Tento vírus pochádzajúci z Číny usmrtil do dnešného dňa 113 tisíc ľudí a nakazených ostalo viac než 1,5 milióna ľudí. Počas týchto dní sa snaží snáď každý bojovať s nudou. Zopár dní dozadu sme vám doniesli Tip na seriál Tiger King, ktorý dokázal zožať celosvetový úspech. Práve tento seriál si získal fanúšikovskú základňu, ktorá začala diskutovať mnohé aspekty seriálu. Tento fakt dokázal producentov seriálu donútiť pripraviť pre fanúšikov seriálu novú epizódu, ktorá vyšla včera ráno na platforme Netflix!

COVID-19.
COVID-19 spôsobuje bolesť na celom svete. Zdroj: KIVI.com

Rozhovory?

Nová epizóda seriálu Tiger King sa zameriava na život účinkujúcich po vysielaní seriálu. Týchto rozhovorov sa zúčastnilo veľké množstvo účinkujúcich, pričom chýbal iba protagonista seriálu Joe Exotic a majiteľka Big Cat Rescue, Carole Baskin. Joe Exotic sa nemohol tohto rozhovoru zúčastniť kvôli obmedzenému prístupu k počítaču, keďže sa momentálne nachádza vo federalnom nemocničnom centre. Carole Baskin sa nezúčastnila rozhovoru z nešpecifikovaného dôvodu. Celá epizoda sa nesie vo veľmi zábavnom duchu, pričom sa divák dozvie mnoho noviniek zo života účinkujúcich. Každému účinkujúcemu sa zmenil život a nabral absolútne iné obrátky. Niektorým sa zmenil na horšie, niektorým zase na lepšie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tip na seriál: Tiger King! Dokázal nás ohromiť?
-REKLAMA-

Posledná otázka každého rozhovoru nahovára divákovi, že by sa v budúcnosti mohol uskutočniť filmový projekt, ktorý by sa opieral o životy chovateľov mačkovitých šeliem. Každý účinkujúci musel totižto vybrať herca, ktorého by si vedel predstaviť, že by dokázal svojím výzorom zosobniť ich personu. Ale to, či  dostaneme v najbližších rokoch snímok na striebornom plátne, ktorý sa bude o tieto reálie opierať, nevieme. Jediné, v čo môžeme dúfať, je to, že samotný seriál dokázal otvoriť oči veľkému množstvu ľudí.

Seriál Tiger King
Seriál Tiger King. Zdroj: GritDaily.com

Oslovila vás nová epizoda seriálu Tiger King alebo sa na ňu iba pripravujete?

 

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img