utorok, 30 novembra, 2021

Tip na seriál: Tiger King! Dokázal nás ohromiť?

-

-REKLAMA-

Tiger King?

V dnešných dňoch nemáme možnosť stretávať sa. Z obáv, ktoré pramenia z vírusu COVID-19 sa menia celkové pravidlá dnešnej spoločnosti a taktiež sa občania učia žiť v karanténe. Práve táto karanténa spôsobuje mnohým ľudom obávanú nudu. Niektorí sa rozhodli riešiť túto nudu domácim cvičením, iní zase čítaním knižiek a iní zase pozeraním filmov a seriálov. Keďže karanténa už pokračuje pomaly tretím týždňom, tak sa nám list seriálov a filmov, ktoré chceme vidieť, veľmi zužuje. Takéto listy sa ale môžu vďaka vysielacím službám ako HBO GO alebo Netflix rozširovať. Práve takúto radosť nám spravila druhá spomínaná vysielacia služba, keďže sme sa dočkali seriálu Tiger King!

COVID-19.
COVID-19 spôsobuje bolesť na celom svete. Zdroj: KIVI.com

Bizár

Seriál Tiger King je časozberný dokument, ktorý rozpráva o chove mačkovitých šeliem na území Spojených štátov Amerických. Tento aspekt dokumentu je ale divákovi neskôr odoprený kvôli dráme, ktorá tento chov obkolesuje. V seriáli sú nám prezentovaní traja protagonisti, pričom žiaden z nich sa nedá považovať za dobrého a vrúcneho človeka. Práve týmto je Tiger King výnimočný. V seriáli sa nachádzajú približne dve osoby, ktoré sú z morálneho hľadiska akceptovateľné v každodennej spoločnosti. Kde sa ale v tomto seriáli nachádza spomínaný Bizár? Práve v týchto ľuďoch. Hlavný protagonista seriálu je Joseph Passage Maldonado alebo ako ho ľudia lepšie poznajú, Joe Exotic.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Marvel Avengers sa dočká novej postavy! O akú ide?
-REKLAMA-

Joe Exotic je osoba, ktorú by nedokázal vymyslieť ani autor ako bol Isaac Asiimov. Joe je rodákom z Garden City, mesta, ktoré leží v štáte Kansas. Práve Joe je vlastniteľom GW Zoo, ktorá sa nachádza v štáte Oklahoma. Joe sa ale vyznačuje svojim prenikavým Mulletom a tým, že v minulosti zdieľal spoločnú domácnosť s dvomi manželmi. Taktiež by bolo vhodné pridať fakt, že Joe taktiež rád užíval metamfetamín. Práve táto osoba tvorí tento časozberný dokument na krásny bizár, v ktorom sa človek ku koncu dozvedá, že ľudom nezáleží na mačkovitých šelmách, ktoré majú v osobnom chove, ale skôr na vlastnom image. Práve preto Vám môžeme tento seriál vrelo odporučiť.

Tiger King
Tiger King. Zdroj: Netflix.com

 

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img