utorok, 30 novembra, 2021

Seinfeld prichádza na Netflix s prvým trailerom! Dokáže nahradiť Priateľov?

-

-REKLAMA-

Seinfeld prichádza na Netflix!

Predtým, ako prišli Priatelia a stali sa najsledovanejším sitcomom v histórii, tu bol Seinfeld. Americký sitcom, ktorý trhal neuveriteľné rekordy v sledovanosti. Získal nespočetné množstvo ocenení a stal sa z neho kultový seriál, o ktorom sa do dnešného dňa vraví ako o jednom z najlepších sitcomov v histórii. Seriál mal 9 sérií, dokopy 180 epizód. Pôvodne bol vysielaný od roku 1989 až do 1998. Teraz sa konečne predstaví mladým divákom, skrz vysielanie na platforme Netflix.

Odkúpenie práv dalo Netflixu zabrať, no s odchodom ich najpopulárnejšieho starého streamovacieho seriálu Priatelia (Friends), nemali inú možnosť ako zohnať ďalší. Otázne bude či sa táto šou, ktorá bola často označovaná ako šou o ničom, uchytí medzi uživateľmi podobne ako Priatelia. Napríklad, v našej krajine Seinfeld taký populárny nie je, čiže bude mať v podstate premiéru. Netflix sa teda snaží ľudí upozorniť na príchod seriálu a zaujať ich novým trailerom.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rychlé filmové tipy: Sonic, Guns Akimbo a další

Mimo Jerryho Seinfelda, ktorý dnes patrí medzi najznámejších komikov súčasnosti, seriál vystrelil aj herečku Juliu Louis-Dreyfus. Tú dnes môžete vidieť v nových Marvel filmoch a seriáloch ako tajomnú ženu, ktorá verbuje mladých hrdinov. Na tvorbe seriálu sa podieľal aj Larry David, ktorý na seriál odkazoval vo vlastnej úspešnej šou na HBO, Curb Your Enthusiasm (Larry kroť se). Seinfeld dorazí na Netflix už 1. októbra.

Čo hovoríte na to, že Seinfeld prichádza na Netflix? Budú to vaši noví Priatelia?

-REKLAMA-

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: wall.alphacoders.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img