streda, 19 januára, 2022

Apex: Leak predstavuje mapu Tropical Island! Kedy si na nej zahráme?

-

-REKLAMA-

Nová mapa Tropical Island už čoskoro v Apex Legends

Len nedávno sa na internet dostali leaky o tom, že hra Apex Legends dostane novú mapu Tropical Island. Po dlhej dobe by sme tak mohli konečne vidieť niečo nové, čomu by sa potešila značná časť hernej komunity. Nový leak predstavuje jedinečnú mapu, ktorá sa nám ukazuje na niekoľkých krásnych fotkách. Zároveň sa hovorí o tom, že by sme ju mohli dostať už v ďalšej sezóne. Ako vyzerá a čo od nej môžeme čakať?

Apex Tropical Island
Zdroj: Reddit.com/DropoutCollective

V poslednej dobe bol počet leakov naozaj veľký. Vďačíme za to najmä najnovšiemu updatu Evolution Collection Event, ktorý priniesol do hry nový kód a to znamená len jedno. Nové informácie, ktoré môžu datamineri riadne prezrieť a zistenia dať na internet, za čo sme im jednoznačne vďační.

Čaká nás zrejme hneď niekoľko noviniek

-REKLAMA-

Medzi leakmi sa našli nielen zábery z novej mapy, ale taktiež aj 3D model pre Wattsonkin Heirloom. Spomínaný Tropic Island by sa mohol v hre Apex Legends objaviť už budúcu sezónu, aspoň to teda naznačujú datamineri a nebude to jediná veľká novinka. Nedávno sa na internet dostali taktiež chýry o novej legende menom Maali.

Chýry o novej mape sa v rámci komunity objavovali už značnú dobu, s tým, že všetko poukazuje na 11. sezónu, ktorá sa pomaly, ale jasne blíži. Doteraz nám tvorcovia hry zo štúdia Respawn Entertainment nič oficiálne neoznámili ohľadom novej mapy. Zaujímavé je, že údajne za leakom nových fotiek insider, čo by znamenalo, že ide naozaj o skutočné kompozície.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Apex Legends možno dostane vlastný seriál! Kto by ho mohol vytvoriť?
-REKLAMA-

Nový prírastok do map poolu by jednoznačne hráči prijali. Naposledy bola pridaná mapa Olympus ešte v 7. sezóne s novou legendou Horizon. Mnohí boli z tejto mapy nadšení, keďže bola naozaj otvorená, prehľadná a celkovo pekne spracovaná, čo sa napríklad o takej mape World’s Edge povedať nedá. Ale samozrejme, sto ľudí, sto chutí, takže sa našli zástancovia názoru, že mapa bola na ich pomery nudná, nezaujímavá.

Apex Tropical Island
Zdroj: Reddit.com/DropoutCollective

Nevadí, vyzerá to tak, že nový tropický ostrov by mohol prilákať hráčov z oboch skupín. Používateľ Redditu menom DropoutCollective, alebo taktiež Thordon Smash, pridal leaknuté obrázky novej Apex mapy Tropical Islands 14. septembra na subreddit “ApexUncovered”.

Zrejme viac PvE obsahu, ako aj nové prostredie

Vyzerá to tak, že Apex nám prinesie viac PvE obsahu skrz novú mapu. Vidieť môžeme príšerku známu ako Prowler, ktorá je v strede na jednom z obrázkov a vidieť je zrejme aj ich hniezdo. Okrem toho dostávame pohľad všeobecne na terén novej mapy, ako aj jej layout.

Apex Tropical Island
Zdroj: Reddit.com/DropoutCollective

Určite ste si všimli, že je tam strašne veľa vody, resp. vodnatých plôch. Zatiaľ vôbec nevieme, ako to bude fungovať. Je možné, že Respawn pridá mechaniku plávania, možno sa budeme vo vode proste topiť alebo sa vrátia znova Tridenty, prípadne pridajú iné nové vozidlo/vozidlá. Najpravdepodobnejšie budú však Tridenty, keďže leakla fotka Tridentu, ktorý má na sebe novú textúru, v skratke je pokrytý bahnom.

Osobne musím povedať, že sa na novú mapu neuveriteľne teším. Konečne pribudne do hry niečo nové. Zostáva nám už len dúfať, že si dá Respawn naozaj záležať a hlavne, že Apex dostane Tropical Island už čoskoro.

Čo hovoríte na novú mapu vy? Myslíte si, že Respawn pridá túto novinku v ďalšej, v poradí 11., sezóne?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: reddit.com/DropoutCollective, logos-world.net

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img