Alan Murin vydáva novinku, ktorá nesie názov „Idem Hore“! Ako znie?

-

Novinky

Alan Murin a jeho novinka

Alan Murin je meno, ktoré posledný rok otriaslo hudobnou scénou a všetko to odštartovala skladba “Vypínam”! Po hviezdnej spolupráci so speváčkou Tinou v skladbe “Bejby Blue” sa mladý objav etabloval veľmi rýchlo na pop scéne na Slovensku a novou skladbou. “Idem hore” chce vyjadriť nielen mladým, ale všetkým jeden veľký odkaz. Niekedy čakáme na znamenie, avšak Alan Murin už viac nečaká na nič. Mladý talent slovenskej muziky sa nám totiž pripomína svojou najnovšou skladbou, s ktorou zostáva na vlne výborne znejúcich trackov, v ktorých plynulo prechádza z rapu do spevu a vica versa.

 

Alan Murin
Zdroj: TS – Rukahore

Postoj voči životu

“Bol to názov pracovnej verzie, ktorý mi napadol ako prvý a tie väčšinou bývajú najlepšie. Vždy som mal rád, keď som od interpreta počul autentickú výpoveď a fascinovalo ma, keď hovoril o svojom aktuálnom stave, životnom štýle a myšlienkach. Vedelo ma to namotivovať a nakopnúť fantáziu o mojej budúcnosti. Touto pesničkou sa snažím ukázať ľuďom môj súčasný postoj voči životu a som len rád, ak si nájdem komentáre od ľudí, ktoré hovoria o tom ako im pesnička pomohla sa znova dostať na koľaj a ísť si za svojim snom. Je to pre každého, kto si prechádza obdobím pochýb ale aj pre tých ktorí majú prime time a chcú počúvať niečo čo ich v tom utvrdí”, vysvetľuje pointu skladby Alan.

O vizuál sa v Alanom prípade klasicky postaral Cesar Production. Od samotných záberov až po finálny produkt vždy predviedol u Alanových snímkoch absolútnu profesionalitu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Jana Glovaťáková vydáva nový videoklip "Slobodná"! O čo ide?

“Pracovať s ním je jednoducho radosť a to len potvrdzuje, že aj ľudia ktorých si vyberám na spoluprácu do procesu pridávajú pozitivitu. Ďalším takýmto neoddeliteľným článkom je môj dlhoročný kamarát a jeden z najlepších fotografov a umelcov akých poznám – Peter Yaxxed Majerčík, ktorý sa postaral o titulné fotografie k tomuto songu a aj na všetkých titulných fotkách mojich skladieb”, hovorí vďačne umelec.

Na samotnom scenári klipu sa podieľal aj interpret, no o najväčšiu zásluhu ohľadne lokácií mali Diana Studeničová a Richard Biath. O celú produkciu, text, nahrávanie až po samotný mix a master sa postaral Alan sám. Podľa neho aj samotný zvuk sa vie poňať veľmi subjektívne. Preto je podľa Alana dôležité, aby sa na všetkom umelec aspoň minimálne podieľal.

Páči sa vám novinka od Alana Murína? aký máte názor na novú skladbu?

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Zdroj titulného obrázku: TS – Rukahore

Ďalšie novinky

Populárne