streda, 19 januára, 2022

Americký remake Scenes from a Marriage má nový trailer! Lepšie než originál?

-

-REKLAMA-

Scenes from a Marriage má nový trailer!

Nový limitovaný seriál Scenes from a Marriage má ďalší trailer. HBO prináša jednu dobrú drámu za druhou. Po novom na nás HBO atakuje s riskantným remakeom dramatickej klasiky, Scenes from a Marriage (Scény z manželského života). Ide o prerábku švédskeho miniseriálu od Ingmara Bergmanna, ktorý je hodnotený ako jedna z najrevolučnejších prác tohto autora.

Následne si nový remake zobral na starosť Hagai Levi, ktorý má na konte kriticky úspešné seriály The Affair a BeTipul. Nový americký pár si zahrajú herci Oscar Isaac a Jessica Chastain. Nielen, že herci už spolu hrali vo filme A Most Violent Year. Isaac s Chastain sa poznajú ešte dlhšie, keďže spolu chodili na vysokú školu. Takže ich chémia v novom seriáli bude zaručená. Prvé náznaky sú každopádne vidieť aj v novej ukážke.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  HBO Go: Marec 2021 - Pán prsteňov, Kmotor, Justice League a ďalšie!

Seriál bude pozostávať z piatich epizód. Navyše nová miniséria zažije premiéru na filmovom festivale v Benátkach, kde sa naraz spustia všetky epizódy. Každá bude mať minutáž okolo jednej hodiny. Trailer prezradil, že premiéra seriálu bude už 12. septembra. Potom budú epizódy vychádzať týždenne. Koniec koncov sa seriál bude uchádzať o ceny Emmy a Zlaté glóbusy. Milovníci seriálových drám by si teda mali tento dátum zaznačiť do kalendára.

Čo vravíte na nový Scenes from a Marriage trailer? Tešíte sa na nový seriál?

-REKLAMA-

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: binge.com.au

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img