Študentka cez deň, prostitútka v noci. Takto vyzeral život Simony, ktorá sa živila eskortom!

Ako vyzeral život mladej prostitútky?

-

Novinky

Rozhovor s prostitútkou Simonou

Ak by ste ju videli, nikdy by ste to na ňu nepovedali. Nie žeby bola Simona nepríťažlivá, ale skrátka vyzerala ako normálna študentka. V klasických rifliach, v tričku a mikine. Navyše pri rozhovore s ňou by ste zrejme prišli na to, že je skutočne inteligentná. To isté si hovorila aj reportérka z magazínu bust.com, ktorá zverejnila tento rozhovor. Ten je o Simone (priezvisko nebolo uvedené), ktorá cez deň študovala a v noci si privyrábala sexom s neznámymi. Pri tomto rozhovore vás mnohé veci môžu šokovať. Simona totiž zbúrala niektoré mýty o prostitúcii.

rozhovor s prostitútkou
Zdroj: businessinsider.com

1. Čo ťa viedlo k tomu, aby si s takouto prácou začala?

Simona: Chcela som vo svojom živote viac vzrušenia. Skrátka som túžila po istej dávke adrenalínu. Tak som si naša túto prácu cez agentúru. Tá zamestnáva len študentky vysokých škôl a pod. Teda baby, ktoré to robia len na skrátený úväzok. Netúžim sa týmto živiť večne, takže mi to vyhovovalo. Navyše agentúra kontroluje aj klientov, ktorí si nás objednávajú, takže nemám starosť o svoju bezpečnosť.

2. Ako vyzerala tvoja prvá skúsenosť?

Po telefonickom rozhovore s mojím šéfom som sa stretla s klientom vo vestibule istého hotela. Ten bol jeden z najkrajších, v ktorých som kedy bola. Skrátka som to urobila a ďalej som sa nad tým nepozastavovala. Pri svojej práci som sa stretla s mnohými zaujímavými ľuďmi a mám s nimi naozaj zaujímavé zážitky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Čo sú to neutrónové hviezdy a čo predstavujú vo vesmíre?
rozhovor s prostitútkou
Zdroj: womenshealthmag.com

3. Vie tvoja rodina čím sa v súčasnosti živíš?

Nie a modlím sa k Bohu, aby to nikdy nezistili. Povedala som to len trom ľuďom, ktorí ma chápali a dokonca ma v tom podporovali. Mali otvorenú myseľ a hneď ma preto nezhadzovali. Ale kým nemusím, tak to nikomu ďalšiemu nehovorím.

4. Mávaš pri týchto stretnutiach trému?

Ó áno. Vždy sa pred každým stretnutím s klientom sa modlím, aby to dobre dopadlo. Mám neskutočné nervy, ale sú to dobré nervy. Je to skrátka to vzrušenie a adrenalín, ktoré som chcela.

5. Musím sa spýtať, koľko vlastne zarábaš?

Zarábam 450 na hodinu. Týždenne si tak zarobím aj dve tisícky. Mohla by som však mať aj desať tisíc týždenne, ale to by som to musela robiť každú noc. Ale aj tak je takáto suma pre študentku, ktorá ešte ani nedokončila školu skutočne ohromná.

Celý tento rozhovor so študentkou a prostitútkou Simonou nájdeš tu!

Zdroj: bust.com

Ďalšie novinky

Populárne