Toto je vôbec najsledovanejšie video na TikToku! Má viac ako 2 miliardy videní!

Videli ste najsledovanejšie video na TikToku?

-

Novinky

Najsledovanejšie video na TikToku!

Sociálnu sieť TikTok vám rozhodne nemusíme predstavovať. Ide o celkovo najrozšírenejšiu databázu rôznych záujmov, fotiek ale predovšetkým videí. V tomto smere TikTok prekonáva aj vôbec najmocnejšie sociálne siete a to Facebook a Instagram. Niet divu, že práve najsledovanejšie video na TikToku získalo neskutočných 2,2 miliardy videní. A už teraz vás môžeme ubezpečiť, že jeho tvorca nie je slávny Khaby Lame. Ten ako vieme poukazoval na bizarné lifehacky v TikTokových videách rôznych užívateľov. Toto video je z trochu iného súdka.

Ktoré video je na TikToku najsledovanejšie?

Hovorí vám niečo meno Zach King? Možno áno možno nie. Každopádne práve on sa postaral o najsledovanejšie TikTok video, v ktorom sa predviedol ako iluzionista. Nepredvádzal však žiadne magické triky, ale filmovú ilúziu. V nej sa zameral na slávneho Harryho Pottera.

Na začiatku videa vidíme, ako Zach letí na metle, čo samozrejme nie je pravda. O pár sekúnd vidíme, v čom bol ten trik a ako sa vlastne točia podobné scénky. Okrem tohto triku má video aj peknú „potterovskú“ hudbu v pozadí.

Najsledovanejšie video na TikToku:

@zachking

They rejected my application to Hogwarts but I still found a way to be a wizard. 🧹#illusion #magic #harrypotter

♬ Zach Kings Magic Broomstick – Zach King

Video bolo zverejnené v roku 2019 a dodnes patrí medzi tie najsledovanejšie, samozrejme v tom ohľade, že samotné video sa drží na prvom mieste. King pracuje vo filmovom priemysle a toto video opísal slovami: „Aj keď moju žiadosť do Rokfortu zamietli, to neznamená, že sa zo mňa nestane čarodejník.“

Toto video ma v súčasnosti viac ako 19 miliónov lajkov a viac ako 500 komentárov. Niektorí diváci tohto video dokonca písali komentáre typu: „Som jediný, kto toto video pozerá dookola a doteraz netuší, ako to vôbec urobil?“

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Harry Potter: Budúcnosť kúzelníckého! Príde film či seriál?
video na TikToku
Zdroj: ladbible.com

V súčasnosti má talentovaný Zach King viac ako 68 miliónov followerov a musíme povedať, že si to zaslúži. Vskutku šikovne využil slávnu značku a pritom ukázal svoj talent a poriadne sa zviditeľnil. Dokázal pritom, že TikTok nemusí byť len pre deti a že aj na tejto sociálnej sieti sa človek naučí užitočne veci alebo uvidí niečo skutočne zaujímavé.

Zdroj: ladbible.com

Ďalšie novinky

Populárne