Slávnu Paris Hilton v polepšovni sexuálne zneužívali: Napchali nás liekmi a roztiahli nám nohy!

Paris Hilton o svojej novej výpovedi!

-

Novinky

Výpoveď Paris Hilton o sexuálnom zneužívaní

Paris Hilton je známa dedička Hiltovnovho impéria. Vďaka prakticky neobmedzenému majetku sa narodila do zlatej klietky. A takisto to aj patrične zneužívala. Už ako tínedžerka bola kráľovnou večierkov. A neštítila sa ani drog či alkoholu. Keďže to už bolo na Hiltonovú rodinu priveľa, poslali ju do niečoho, čo môžeme nazvať polepšovňou. Oficiálny názov je ale rezidenčné liečebné centrum Provo Canyon. Taktiež toto liečebné centrum fungovalo ako škola, ale diali sa tam aj iné, veľmi „zlé“ veci.

Vo svojom rozhovore pre NY Times slávna Paris Hilton priznala, že liečebné centrum Provo Canyon vôbec nefungovalo tak, ako si jej rodina predstavovala. Do tohto zariadenia putujú mladí ľudia, ktorí sa až príliš ponoria do sveta alkoholu či drog. A ako asi tušíte, Paris Hilton veľmi dobre pozná oba tieto svety. Preto ju rodina poslala, aby sa vyliečila. Dialo sa tam však niečo úplne iné. V roku 1997 tam herečka a modelka prežila hotové peklo.

Vyšetrenia pohlavných orgánov či iné zverstvá

„Bez spánku, no s viacerými liekmi v tele nás nútili do vyšetrení, kde nám roztiahli nohy a vykonávali na nás vyšetrovanie krčka maternice, ale hlavne do nás strkali prsty. Do našich pohlavných orgánov. Plakala som, keď som požiadala, aby prestali, kričali, nech držím hubu a som ticho,“ takúto šokujúcu situáciu opísala Paris Hilton vo svojom minuloročnom prejave v americkom Kapitole.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  5 celebrít, ktoré sa preslávili vďaka sexuálnym nahrávkam!

Bolo to všetko, len nie škola

Slávna podnikateľka aj naďalej opisovala príšerné veci, ktoré ako 16 ročná v Provo Canyon zažila: Škrtili ma, mužský personál ma sledoval v sprche. Ďalej ma nútili užívať lieky bez predpisu, uvrhli ma na samotku, kde boli steny pokryté škrabancami a krvou. A samozrejme som tam vôbec nedostala žiadne patričné vzdelanie.“ 

Paris Hilton
Zdroj: dailymail.co.uk

Dodnes bojuje za to, aby sa nič podobné už nikomu nestalo

„Mojim rodičom sľubovali, že po prístupe tvrdšej „lásky“ budem napravená a ten rok na druhej strane krajiny mi pomôže, vraj je to jediná možnosť. Plakala som, bolo mi ukradnuté detstvo ale najviac ma trápi to, že sa to deje aj iným deťom.“ Povedala známa celebrita, ktorá taktiež bojuje proti tomu, aby sa do Provo Canyon vôbec niekto dostal. Taktiež je veľmi aktívna v boji proti sexuálnemu zneužívaniu na území Spojených štátov Amerických.

Paris Hilton
Zdroj: pedestrian.tv

Zdroj: vice.com

Ďalšie novinky

Populárne