Recenzia – Nahá pravda: Niektorí chlapi si nezaslúžia druhú šancu!

-

Novinky

Recenzia – Nahá pravda

Keď som sa dozvedela, že od Vi Keelandovej vyšla nová kniha, do pár hodín som sa ocitla v kníhkupectve. Dokonca knihu nemali ani vystavenú, takže mi ju vyberali z krabice. To snáď vysvetľuje, ako veľmi som sa tešila na novú knihu od mojej obľúbenej autorky. Ak ste zvedaví, ako ma kniha oslovila, je tu pre vás recenzia – Nahá pravda.

vi keeland
Zdroj: booksneakpeek.com

Nahá pravda

Anotácia Nahá pravda Bol to pondelok ako všetky ostatné. Až do chvíle, keď ma šéf požiadal, aby som sa stala poradkyňou nádejného klienta. Na podobnú príležitosť som čakala roky. V minulosti som niečo poriadne pohnojila a potrebovala som si to u spoločníkov firmy vyžehliť. Vošla som do zasadačky a takmer sa zrazila s mužom, ktorému som mala pomáhať v právnych záležitostiach. Vyliala som kávu a rozsypala spisy. To bola ešte tá príjemnejšia časť dňa. Ten úžasný chlap, ktorý si čupol a pozeral na mňa ako na nahú, nebol nik iný ako môj bývalý frajer Gray Westbrook.

Chlap, na ktorého som sa snažila zabudnúť. Chlap, ktorého som zo srdca nenávidela. Chlap, ktorý oplýval neskutočnou charizmou, sebavedomím a sexepílom. Len zázrakom som dokončila prezentáciu a zodpovedala na všetky otázky, hoci ma celý čas vyzliekal pohľadom. Nemohla som však vyhodiť z hlavy tie prasačinky, ktoré mi pred odchodom pošepkal do ucha. Stal sa z neho náš dôležitý firemný klient. Vylúčené, žeby som mu dala druhú šancu. Alebo predsa len?

Autorka: Vi Keeland
Vydavateľstvo:  Ikar

nahá pravda vi keeland
Zdroj: martinus.sk

Názor: Recenzia – Nahá pravda

Ako som spomenula vyššie, kniha bola ešte teplá z tlače, keď som sa k nej dostala. Dozvedela som sa o nej, keď som písala predchádzajúcu recenziu na knihu Egomaniak. Bohužiaľ, to bola jej nevýhoda, keďže egomaniak si na mňa zaslúžil vysoké hodnotenie. Tým vás určite nechcem odradiť!

Pokiaľ autorku nepoznáte, do jej písania sa určite zamilujete. Dokáže vás vtiahnuť do deja v prvých stranách bez toho, aby ste si to uvedomili. A to sa stalo aj pri knižke Nahá pravda. Začítala som sa hneď, a preto som za jedno popoludnie túto knihu prečítala. Mala však jeden vážny problém.

Týmto problémom by som nazvala hlavné postavy. Layla a Gray. Vôbec mi nesadli. Neviem prečo, no nevedela som sa vžiť do ani jedného z nich. Aj keď som si ich veľmi chcela obľúbiť, skrátka to nešlo. Layline nerozhodné rozhodnutia, Graysonove  čudné taktiky… jednoducho sme si nesadli. Myslím, že za to môže fakt, že hlavní hrdinovia sa poznali ešte pred začiatkom knihy. Tým pádom sme sa dostali do vzťahu, o ktorom sme nič nevedeli a mali sme sa tešiť na to, čo príde ďalej. A ani pohľady do minulosti tomu príliš nepomohli.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Post Malone a Motley Crew: Prvý singel zo štvrtého albumu je konečne tu!

Príbeh bol skvelý, to nemôžem poprieť. Nahá pravda opäť priniesla niečo originálne. Už podľa anotácie ma kniha nadchla, čiže som sa nemohla dočkať, čo bude skrývať vo vnútri. Dúfam, že vás táto recenzia príliš neodradila, pretože ak vám Layla a Gray sadnú, jednoznačne sa do knihy zamilujete.

nahá pravda
Zdroj: read-love-blog.com

Hodnotenie: 7/10

Zdroj: Martinus

Ďalšie novinky

Populárne